Chcą dać radość sobie i kibicom, czyli zapowiedź meczu z KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Zawodnikom z Gorzowa Wielkopolskiego w rundzie wiosennej przyświeca dokładnie taki sam cel jak Trójkolorowym – zrobić wszystko, by utrzymać trzecią ligę. I trzeba przyznać, że w przeciwieństwie do naszej drużyny, KS Stilon początkowo bardzo dobrze realizował swój plan wygrywając trzy spotkania z rzędu. Jednak w ostatnich dwóch kolejkach liczba punktów w tabeli na koncie gorzowian się nie zmieniła, ponieważ przegrali z Ruchem Radzionków i Górnikiem Polkowice. Obecnie drużyna z Gorzowa zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 20 punktów i przewagą 7 punktów nad Lechią.

Warto wrócić do jesiennego spotkania, kiedy to Lechia przywiozła z Gorzowa trzy punkty, wygrywając spotkanie 4:1. Należy mieć jednak na uwadze, że przed rundą wiosenną gorzowianie dokonali wzmocnień, pozyskując m.in. byłego napastnika Korony Kielce i Kotwicy Kołobrzeg – Michała Przybyłę.

Przed nami kolejny arcyważny mecz z bezpośrednim rywalem o utrzymanie, o przysłowiowe 6 punktów. W tygodniu bardzo dobrze popracowaliśmy na treningach co na pewno przyniesie efekt w sobotnim meczu. Każdy z nas nadal wierzy, że w końcu wygramy mecz, damy radość sobie oraz kibicom i zdobędziemy upragnione potrzebne punkty, a po jednym zwycięstwie nadejdą kolejne. Mogę zapewnić, że w tym i w każdym kolejnym meczu drużyna na pewno da z siebie wszystko, będziemy gryźli trawę i zbliżymy się do celu jakim jest utrzymanie w 3 lidze – tak aktualną sytuację podsumował w komentarzu przedmeczowym Patryk Paszkowski.

Sobotnie spotkanie rozegramy jak zwykle przy Wrocławskiej 47. Pierwszy gwizdek o godz. 16. ZAPRASZAMY!