Chcemy bawić się grą w piłkę

Już jutro na własnym boisku Lechia powalczy o kolejne trzy punkty. Tym razem Trójkolorowi zmierzą się z Wartą Gorzów, która obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów i przewagą 1 punktu nad Lechią. Jest to jeden z pojedynków z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Dodajmy, że dla Warty to pierwszy sezon w trzecioligowych rozgrywkach.

Lechia z jesiennego pojedynku przywiozła jeden punkt, remisując bezbramkowo w Gorzowie. Przypomnijmy jednak, że był to mecz zaraz po pucharowym spotkaniu z Jagiellonią Białystok i jak sami zawodnicy wspominają, po bardzo wymagającym spotkaniu zabrakło im po prostu tlenu w płucach. Miejmy nadzieję, że jutrzejsze spotkanie zakończy się wygraną i Lechia będzie mogła dopisać kolejne trzy punkty do swojego dorobku.

Środowe spotkanie z Foto-Higieną mocno nas podbudowało, wierzymy, że jeszcze wszystko jest możliwe. Mentalnie jesteśmy przekonani, że dzisiaj jesteśmy w stanie punktować w każdym meczu i tak właśnie będzie, jeżeli będziemy maksymalnie skoncentrowani i zaangażowani przez 90 minut. Jeszcze chwila i wróci do składu Grzesiek Borowy, co będzie dla nas dużym wzmocnieniem – tak obecną sytuację komentuje Paweł SłoneckiChoć chcemy bawić się grą w piłkę, to jutrzejsze spotkanie traktujemy jak kolejny finał. Do rywala podchodzimy z dużym szacunkiem, jednak nikt w szatni nie ukrywa, że interesują nas tylko trzy punkty.

Mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 15. A zaraz po zakończeniu spotkania zapraszamy na start balonów w ramach International Ballon Festival.