LECHIA DZIERŻONIÓW – SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 5:0

Trójkolorowi w swojej czwartej grze kontrolnej pokonali beniaminka IV ligi Słowianina Wolibórz 5:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Elton, Mateusz Zatwarnicki, Marek Korzeniowski, Marcin Orłowski oraz Patryk Chrapek z rzutu karnego. Lechiści szczególnie w pierwszej połowie bardzo mocno zdominowali beniaminka i udokumentowali to strzeleniem czterech goli. Po zmianie stron, przy panującym upale, tempo gry zdecydowanie spadło i spotkanie się trochę wyrównało. Jedynego gola po przerwie zdobył Patryk Chrapek wykorzystując jedenastkę po faulu na Mateuszu Zatwarnickim.
Lechia Dzierżoniów: Testowany (46′ Krzyżaniak) – Sztuka, Juraszek, Chrapek – Korzeniowski (55′ Majewski), Chlipała, Rzepski (65′ Nawrot), Testowany – Zatwarnicki, Orłowski (55′ Kaczmarek), Elton