PODSUMOWANIE I LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ JM

W ostatnią sobotę pierwszy zespół juniorów młodszych zakończył w roli beniaminka rundę jesienną w I lidze dolnośląskiej U-17, remisując bezbramkowo ze Ślęzą Wrocław. Podopieczni Pawła Jędrowskiego z dorobkiem 13 punktów (4 zwycięstw, 1 remis i 7 porażek) zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli mając bilans bramkowy 22-29. Najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami zespołu są obaj napastnicy Adrian Twardowski i Piotr Tomkiewicz, którzy zgodnie zdobyli po 6 bramek. Najwięcej minut, grając we wszystkich 12 spotkaniach od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, rozegrali Łukasz Szerszeń (bramkarz), Bartek Chytry i Jarek Duda, co daje im 1080 minut na boisku.. Na uwagę zasługują dwaj zawodnicy rocznika 2008, Kacper Polański i Igor Sołogub. Ten pierwszy w I lidze dolnośląskiej rozegrał już 475 minut, a drugi 440.