PODSUMOWANIE II LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ JM

Tydzień temu bardzo udanie rundę jesienną zakończył drugi zespół juniorów młodszych pokonując we Wrocławiu Polonię 4:3. Drużyna prowadzona przez trenera Alberta Połubińskiego po rozegraniu 13 kolejek uplasowała się na bardzo dobrym 7 miejscu z dorobkiem 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek) i bilansem bramkowym 22-26. Zespół złożony z zawodników rocznika 2007 i 2008 zaprezentował się z bardzo dobrej strony, dając spore nadzieje na przyszłość. Najwięcej minut na boisku spędzili Bronisław Jednoróg (1080′) i Aleksander Stroka (1015′). Bardzo ważnymi ogniwami tego zespół byli również, Jakub Szymczak (955′), Filip Gaweł (845′) i kapitan zespołu Kamil Kobryń (859′). Na uwagę zasługuje jeszcze zawodnik z rocznika 2009 – Michał Płuciniak, którego na boisku zobaczyliśmy, aż 541 minut i w kilku spotkaniach zaprezentował się dużo lepiej niż jego starsi koledzy. Najwięcej bramek zdobyli zgodnie Jakub Szymczak i Jan Szydłowski, pokonując bramkarzy zespołów przeciwnych po cztery razy.
Kadra II zespołu juniorów młodszych: Borkowski Gracjan, Jacek Baraniuk, Jakub Szymczak, Jan Szydłowski, Turowski Wojciech, Marcin Sucharzewski, Aleksander Stroka, Aleksander Rojek, Michał Płuciniak, Filip Gaweł, Bartosz Nieznański, Oliwer Namysło, Filip Mastalerz, Aleksander Kuzik, Kamil Kobryń, Bronisław Jednoróg i Miłosz Żygadło.