Porażka Juniorów Starszych z Victorią

Niestety trzecią porażkę zanotowała drużyna trenera Kostka w zimowych przygotowaniach do rundy wiosennej. Tym razem zdecydowanie lepsi okazali się seniorzy Victorii Tuszyn, którzy na co dzień występują w lidze Okręgowej. Do niebezpiecznej sytuacji doszło przed meczem, kiedy czwórka naszych zawodników brała udział w kolizji drogowej. Na całe szczęście piłkarze nie odnieśli obrażeń, a mecz z tego powodu rozpoczynaliśmy w “dziesiątkę”. Wraz z biegiem meczu trójka z poszkodowanych dotarła na OSIR, zabrakło natomiast kierującego pojazdem Ziółkowskiego.

Z pewnością wynik 2:7 nie napawa optymizmem, ale nie zapominajmy, że młodzi Lechici w dotychczasowych spotkaniach mierzyli się z teoretycznie silniejszymi drużynami. Nie może być to taryfą ulgową i drużyna na co dzień występująca w Lidze Dolnośląskiej Juniora Starszego powinna co najmniej nawiązać wyrównaną walkę. Trener Kostek i jego podopieczni mają nad czym pracować, i z pewnością już w następnym meczu będą chcieli zamazać te słabsze występy prezentując się znacznie lepiej.

Bramki dla Lechii zdobywali: Kozdrowski i Chlipała.

Lechia wystąpiła w następującym składzie:

Grzejdziak – Aksamit, Nawrot, Sztuka, K.Hanusiewicz, M.Hanusiewicz, F.Hanusiewicz, Palimonka, Kaczmarek, Rudnicki, Kozdrowski.

Na zmiany wchodzili:

Wajda – Chlipała i Dzwolak.