PRZEGRYWAMY Z ZAGŁĘBIEM LUBIN

Niestety juniorzy młodsi nie sprostali Zagłębiu Lubin i przegrali na dzierżoniowskim OSIR-e aż 1:4. jedynego gola dla naszego zespołu zdobył z rzutu karnego Piotr Tomkiewicz. Już w 2 minucie goście objęli prowadzenie wychodząc z fantastycznym kontratakiem. Trójkolorowi podkręcili tempo i próbowali doprowadzić do remisu, jednak Twardowski i Tomkiewicz nie potrafili w dogodnych sytuacjach trafić w światło bramki. W ostatnich 15 minutach goście osiągnęli przewagę i udokumentowali ją drugim trafieniem. Jeszcze przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę kontaktową. Po zagraniu piłki ręką w polu karnym sędzia podyktował jedenastkę, którą na gola zamienił Piotr Tomkiewicz. Po zmianie stron podopieczni Pawła Jędrowskiego dążyli do zdobycia kolejnych goli, jednak to goście w tym fragmencie gry byli tylko skuteczni strzelając w ostatnich 10 minutach dwie bramki.

Lechia Dzierżoniów JM – Szerszeń – Bednarczyk (80′ Gaweł), Chytry, Szachniewicz, Mazik – Fabian (70′ Dziechciowski), Duda, Kijkowski (70′ Sołogub)- Tomkiewicz, Moczderad (70′ Polański), Twardowski