Terminarz 2020/21 JM

1 kolejka 15-16 sierpnia 2020

Miedź II Legnica

1-1

FC Academy Wrocław UKS

WKS Śląsk II Wrocław

2-1

Bobrzanie Bolesławiec

Olimpic Junior Wrocław

5-1

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

4-0

Karkonosze Jelenia Góra

2 kolejka 22-23 sierpnia 2020

WKS Śląsk II Wrocław

1-4

Olimpic Junior Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

0-3

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

4-3

Miedź II Legnica

FC Wrocław Academy UKS

3-1

Lechia Dzierżoniów

3 kolejka 29-30 sierpnia 2020

Olimpic Junior Wrocław

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

3-1

WKS Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

2-3

FC Wrocław Academy UKS

Lechia Dzierżoniów

0-3

Chrobry II Głogów SA

4 kolejka 5-6 września 2020

Bobrzanie Bolesławiec

0-4

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

1-0

Lechia Dzierżoniów

Olimpic Junior Wrocław

4-0

Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów SA

2-1

Karkonosze Jelenia Góra

5 kolejka 12 września 2020

Miedź II Legnica

6-1

Bobrzanie Bolesławiec

Karkonosze Jelenia Góra

5-3

WKS Śląsk II Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

0-6

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

0-3

Olimpic Junior Wrocław

6 kolejka 19-20 września 2020

WKS Śląsk Wrocław

3-2

FC Wrocław Academy UKS

Miedź II Legnica

7-1

Lechia Dzierżoniów

Bobrzanie Bolesławiec

2-6

Chrobry II Głogów SA

Olimpic Junior Wrocław

1-0

Karkonosze Jelenia Góra

7 kolejka 26-27 września 2020

FC Wrocław Academy UKS

3-2

Olimpic Junior Wrocław

Chrobry II Głogów SA

0-1

WKS Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

3-2

Miedź II Legnica

Lechia Dzierżoniów

3-1

Bobrzanie Bolesławiec

8 kolejka 3-4 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

5-0

Lechia Dzierżoniów

FC Wrocław Academy UKS

4-2

Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów SA

2-4

Olimpic Junior Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

2-3

WKS Śląsk II Wrocław

9 kolejka 10-11 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

2-1

Chrobry II Głogów SA

Olimpic Junior Wrocław

2-0

WKS Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów

 2-4

FC Wrocław Academy UKS

10 kolejka 17-18 października 2020

WKS Śląsk II Wrocław

Miedź II Legnica

Bobrzanie Bolesławiec

Olipic Junior Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

FC Wrocław Academy UKS

Karkonosze Jelenia Góra

11 kolejka 24-25 października 2020

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

Miedź II Legnica

Olimpic Junior Wrocław

Lechia Dzierżoniów

WKS Śląsk II Wrocław

12 kolejka 31 października 2020

Olimpic Junior Wrocław

Lechia Dzierżoniów

WK Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

13 kolejka 7-8 listopada 2020

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów

Miedź II Legnica

Karkonosze Jelenia Góra

Olimpic Junior Wrocław

14 kolejka 14 listopada 2020

Miedź II Legnica

Bobrzanie Bolesławiec

Olimpic Junior Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów