Terminarz 2020/21 JM

1 kolejka 15-16 sierpnia 2020

Miedź II Legnica

FC Academy Wrocław UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

Olimpic Junior Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

Karkonosze Jelenia Góra

2 kolejka 22-23 sierpnia 2020

WKS Śląsk II Wrocław

Olimpic Junior Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

Miedź II Legnica

FC Wrocław Academy UKS

Lechia Dzierżoniów

3 kolejka 29-30 sierpnia 2020

Olimpic Junior Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

WKS Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

FC Wrocław Academy UKS

Lechia Dzierżoniów

Chrobry II Głogów SA

4 kolejka 5-6 września 2020

Bobrzanie Bolesławiec

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów

Olimpic Junior Wrocław

Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów SA

Karkonosze Jelenia Góra

5 kolejka 12 września 2020

Miedź II Legnica

Bobrzanie Bolesławiec

Karkonosze Jelenia Góra

WKS Śląsk II Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

Olimpic Junior Wrocław

6 kolejka 19-20 września 2020

WKS Śląsk Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

Miedź II Legnica

Lechia Dzierżoniów

Bobrzanie Bolesławiec

Chrobry II Głogów SA

Olimpic Junior Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

7 kolejka 26-27 września 2020

FC Wrocław Academy UKS

Olimpic Junior Wrocław

Chrobry II Głogów SA

WKS Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Miedź II Legnica

Lechia Dzierżoniów

Bobrzanie Bolesławiec

8 kolejka 3-4 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

Lechia Dzierżoniów

FC Wrocław Academy UKS

Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów SA

Olimpic Junior Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

WKS Śląsk II Wrocław

9 kolejka 10-11 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

Chrobry II Głogów SA

Olimpic Junior Wrocław

WKS Śląsk II Wrocław

Lechia Dzierżoniów

 

FC Wrocław Academy UKS

10 kolejka 17-18 października 2020

WKS Śląsk II Wrocław

Miedź II Legnica

Bobrzanie Bolesławiec

Olipic Junior Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

FC Wrocław Academy UKS

Karkonosze Jelenia Góra

11 kolejka 24-25 października 2020

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

Miedź II Legnica

Olimpic Junior Wrocław

Lechia Dzierżoniów

WKS Śląsk II Wrocław

12 kolejka 31 października 2020

Olimpic Junior Wrocław

Lechia Dzierżoniów

WK Śląsk II Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź II Legnica

13 kolejka 7-8 listopada 2020

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów

Miedź II Legnica

Karkonosze Jelenia Góra

Olimpic Junior Wrocław

14 kolejka 14 listopada 2020

Miedź II Legnica

Bobrzanie Bolesławiec

Olimpic Junior Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

WKS Śląsk II Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów