Terminarz 2020/21 seniorzy

1 kolejka 1-2 sierpnia 2020

Unia Bardo

pauza

Moto Jelcz Oława

1-0

Piast Żerniki (Wrocław) 

1 sierpnia 2020, godzina 17:00

Orzeł Lubawka

0-5

AKS Strzegom

2 sierpnia 2020, godzina 16:00

Nysa Kłodzko

4-0

Pogoń Pieszyce

1 sierpnia 2020, godzina 17:00

Orzeł Prusice

1-4

Mechanik Brzezina

1 sierpnia 2020, godzina 17:00

MKP Wołów

4-0

LKS Bystrzyca Górna

1 sierpnia 2020, godzina 17:00

Polonia Trzebnica

5-0

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1 sierpnia 2020, godzina 17:00

Sokół Wielka Lipa

2-1

GKS Mirków/Długołęka

1 sierpnia 2020, godzina 15:00

Bielawianka Bielawa

4-1

Lechia Dzierżoniów

31 lipca 2020, godzina 18:00

Sokół Marcinkowice

4-2

Piast Nowa Ruda

1 sierpnia 2020, godzina 11:00

2 kolejka 8-9 sierpnia 2020

pauza

Piast Nowa Ruda

Lechia Dzierżoniów

2-1

Sokół Marcinkowice

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

GKS Mirków/Długołęka

1-7

Bielawianka Bielawa

8 sierpnia 2020, godzina 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

1-2

Sokół Wielka Lipa

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

LKS Bystrzyca Górna

0-0

Polonia Trzebnica

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

Orzeł Prusice

2-0

MKP Wołów

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

Pogoń Pieszyce

1-4

Mechanik Brzezina

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

AKS Strzegom

3-0

Nysa Kłodzko

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

Piast Żerniki (Wrocław)

1-1

Orzeł Lubawka

9 sierpnia 2020, godzina 15:00

Unia Bardo

0-2

Moto Jelcz Oława

8 sierpnia 2020, godzina 17:00

3 kolejka 12 sierpnia 2020

Moto Jelcz Oława

pauza

Orzeł Lubawka

3-2

Unia Bardo

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Nysa Kłodzko

0-2

Piast Żerniki (Wrocław)

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

AKS Strzegom

3-1

Mechanik Brzezina

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

MKP Wołów

5-1

Pogoń Pieszyce

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Polonia Trzebnica

3-1

Orzeł Prusice

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Sokół Wielka Lipa

1-1

LKS Bystrzyca Górna

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Bielawianka Bielawa

3-2

Orzeł Ząbkowice Śląskie

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Sokół Marcinkowice

1-0

GKS Mirków/Długołęka

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

Piast Nowa Ruda

0-3

Lechia Dzierżoniów

12 sierpnia 2020, godzina 17:00

4 kolejka 15-16 sierpnia 2020

pauza

Lechia Dzierżoniów

GKS Mirków/Długołęka

Piast Nowa Ruda

15 sierpnia 2020, godzina 15:00

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Sokół Marcinkowice

15 sierpnia 2020, godzina 13:00

LKS Bystrzyca Górna

Bielawianka Bielawa

15 sierpnia 2020, godzina 17:00

Orzeł Prusice

Sokół Wielka Lipa

16 sierpnia 2020, godzina 17:00

Pogoń Pieszyce

Polonia Trzebnica

15 sierpnia 2020, godzina 17:00

AKS Strzegom

MKP Wołów

15 sierpnia 2020, godzina 17:00

Piast Żerniki (Wrocław)

Mechanik Brzezina

15 sierpnia 2020, godzina 11:00

Unia Bardo

Nysa Kłodzko

15 sierpnia 2020, godzina 17:00

Moto Jelcz Oława

Orzeł Lubawka

15 sierpnia 2020, godzina 17:00

5 kolejka 22-23 sierpnia 2020

Orzeł Lubawka

pauza

Nysa Kłodzko

Moto Jelcz Oława

Mechanik Brzezina

Unia Bardo

MKP Wołów

Piast Żerniki (Wrocław)

Polonia Trzebnica

AKS Strzegom

Sokół Wielka Lipa

Pogoń Pieszyce

Bielawianka Bielawa

Orzeł Prusice

Sokół Marcinkowice

LKS Bystrzyca Górna

Piast Nowa Ruda

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Lechia Dzierżoniów

GKS Mirków/Długołęka

6 kolejka 29-30 sierpnia 2020

pauza

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Lechia Dzierżoniów

LKS Bystrzyca Górna

Piast Nowa Ruda

Orzeł Prusice

Sokół Marcinkowice

Pogoń Pieszyce

Bielawianka Bielawa

AKS Strzegom

Sokół Wielka Lipa

Piast Żerniki (Wrocław)

Polonia Trzebnica

Unia Bardo

MKP Wołów

Moto Jelcz Oława

Mechanik Brzezina

Orzeł Lubawka

Nysa Kłodzko

7 kolejka 5-6 września 2020

Nysa Kłodzko

pauza

Mechanik Brzezina

Orzeł Lubawka

MKP Wołów

Moto Jelcz Oława

Polonia Trzebnica

Unia Bardo

Sokół Wielka Lipa

Piast Żerniki (Wrocław)

Bielawianka Bielawa

AKS Strzegom

Sokół Marcinkowice

Pogoń Pieszyce

Piast Nowa Ruda

Orzeł Prusice

Lechia Dzierżoniów

LKS Bystrzyca Górna

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Ząbkowice Śląskie

8 kolejka 12-13 września 2020

pauza

Orzeł Ząbkowice Śląskie

LKS Bystrzyca Górna

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Prusice

Lechia Dzierżoniów

Pogoń Pieszyce

Piast Nowa Ruda

AKS Strzegom

Sokół Marcinkowice

Piast Żerniki (Wrocław)

Bielawianka Bielawa

Unia Bardo

Sokół Wielka Lipa

Moto Jelcz Oława

Polonia Trzebnica

Orzeł Lubawka

MKP Wołów

Nysa Kłodzko

Mechanik Brzezina

9 kolejka 19-20 września 2020

Mechanik Brzezina

pauza

MKP Wołów

Nysa Kłodzko

Polonia Trzebnica

Orzeł Lubawka

Sokół Wielka Lipa

Moto Jelcz Oława

Bielawianka Bielawa

Unia Bardo

Sokół Marcinkowice

Piast Żerniki (Wrocław)

Piast Nowa Ruda

AKS Strzegom

Lechia Dzierżoniów

Pogoń Pieszyce

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Prusice

Orzeł Ząbkowice Śląskie

LKS Bystrzyca Górna

10 kolejka 26-27 września 2020

pauza

LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Prusice

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Pogoń Pieszyce

GKS Mirków/Długołęka

AKS Strzegom

Lechia Dzierżoniów

Piast Żerniki (Wrocław)

Piast Nowa Ruda

Unia Bardo

Sokół Marcinkowice

Moto Jelcz Oława

Bielawianka Bielawa

Orzeł Lubawka

Sokół Wielka Lipa

Nysa Kłodzko

Polonia Trzebnica

Mechanik Brzezina

MKP Wołów

11 kolejka 3 października 2020

MKP Wołów

pauza

Polonia Trzebnica

Mechanik Brzezina

Sokół Wielka Lipa

Nysa Kłodzko

Bielawianka Bielawa

Orzeł Lubawka

Sokół Marcinkowice

Moto Jelcz Oława

Piast Nowa Ruda

Unia Bardo

Lechia Dzierżoniów

Piast Żerniki (Wrocław)

GKS Mirków/Długołęka

AKS Strzegom

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Pogoń Pieszyce

LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Prusice

12 kolejka 10-11 października 2020

pauza

Orzeł Prusice

Pogoń Pieszyce

LKS Bystrzyca Górna

AKS Strzegom

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Piast Żerniki (Wrocław)

GKS Mirków/Długołęka

Unia Bardo

Lechia Dzierżoniów

Moto Jelcz Oława

Piast Nowa Ruda

Orzeł Lubawka

Sokół Marcinkowice

Nysa Kłodzko

Bielawianka Bielawa

Mechanik Brzezina

Sokół Wielka Lipa

MKP Wołów

Polonia Trzebnica

13 kolejka 17-18 października 2020

Polonia Trzebnica

pauza

Sokół Wielka Lipa

MKP Wołów

Bielawianka Bielawa

Mechanik Brzezina

Sokół Marcinkowice

Nysa Kłodzko

Piast Nowa Ruda

Orzeł Lubawka

Lechia Dzierżoniów

Moto Jelcz Oława

GKS Mirków/Długołęka

Unia Bardo

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Piast Żerniki (Wrocław)

LKS Bystrzyca Górna

AKS Strzegom

Orzeł Prusice

Pogoń Pieszyce

14 kolejka 24-25 października 2020

pauza

Pogoń Pieszyce

AKS Strzegom

Orzeł Prusice

Piast Żerniki (Wrocław)

LKS Bystrzyca Górna

Unia Bardo

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Moto Jelcz Oława

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Lubawka

Lechia Dzierżoniów

Nysa Kłodzko

Piast Nowa Ruda

Mechanik Brzezina

Sokół Marcinkowice

MKP Wołów

Bielawianka Bielawa

Polonia Trzebnica

Sokół Wielka Lipa

15 kolejka 31 października 2020

Sokół Wielka Lipa

pauza

Bielawianka Bielawa

Polonia Trzebnica

Sokół Marcinkowice

MKP Wołów

Piast Nowa Ruda

Mechanik Brzezina

Lechia Dzierżoniów

Nysa Kłodzko

GKS Mirków/Długołęka

Orzeł Lubawka

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Moto Jelcz Oława

LKS Bystrzyca Górna

Unia Bardo

Orzeł Prusice

Piast Żerniki (Wrocław)

Pogoń Pieszyce

AKS Strzegom

16 kolejka 7-8 listopada 2020

pauza

AKS Strzegom

Piast Żerniki (Wrocław)

Pogoń Pieszyce

Unia Bardo

Orzeł Prusice

Moto Jelcz Oława

LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Lubawka

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Nysa Kłodzko

GKS Mirków/Długołęka

Mechanik Brzezina

Lechia Dzierżoniów

MKP Wołów

Piast Nowa Ruda

Polonia Trzebnica

Sokół Marcinkowice

Sokół Wielka Lipa

Bielawianka Bielawa

17 kolejka 11 listopada 2020

Bielawianka Bielawa

pauza

Sokół Marcinkowice

Sokół Wielka Lipa

Piast Nowa Ruda

Polonia Trzebnica

Lechia Dzierżoniów

MKP Wołów

GKS Mirków/Długołęka

Mechanik Brzezina

Orzeł Ząbkowice Śląskie

Nysa Kłodzko

LKS Bystrzyca Górna

Orzeł Lubawka

Orzeł Prusice

Moto Jelcz Oława

Pogoń Pieszyce

Unia Bardo

AKS Strzegom

Piast Żerniki (Wrocław)

18 kolejka 14-15 listopada 2020

pauza

Piast Żerniki (Wrocław)

Unia Bardo

AKS Strzegom

Moto Jelcz Oława

Pogoń Pieszyce

Orzeł Lubawka

Orzeł Prusice

Nysa Kłodzko

LKS Bystrzyca Górna

Mechanik Brzezina

Orzeł Ząbkowice Śląskie

MKP Wołów

GKS Mirków/Długołęka

Polonia Trzebnica

Lechia Dzierżoniów

Sokół Wielka Lipa

Piast Nowa Ruda

Bielawianka Bielawa

Sokół Marcinkowice

19 kolejka 21-22 listopada 2020

19 kolejka 21-22 listopada 2020

Sokół Marcinkowice

pauza

Piast Nowa Ruda

Bielawianka Bielawa

Lechia Dzierżoniów

Sokół Wielka Lipa

GKS Mirków/Długołęka

Polonia Trzebnica

Orzeł Ząbkowice Śląskie

MKP Wołów

LKS Bystrzyca Górna

Mechanik Brzezina

Orzeł Prusice

Nysa Kłodzko

Pogoń Pieszyce

Orzeł Lubawka

AKS Strzegom

Moto Jelcz Oława

Piast Żerniki (Wrocław)

Unia Bardo