Terminarz IV liga dolnośląska 2020/21 seniorzy

1 kolejka 1-2 sierpnia 2020

Moto Jelcz Oława 1-0 Piast Żerniki (Wrocław) 1 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 0-5 AKS Strzegom 2 sierpnia, 16:00
Nysa Kłodzko 4-0 Pogoń Pieszyce 1 sierpnia, 17:00
MKP Wołów 4-0 LKS Bystrzyca Górna 1 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 5-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 GKS Mirków/Długołęka 1 sierpnia, 15:00
Bielawianka Bielawa 4-1 Lechia Dzierżoniów 31 lipca, 18:00
Sokół Marcinkowice 4-2 Piast Nowa Ruda 1 sierpnia, 11:00
Orzeł Prusice 1-4 Mechanik Brzezina 1 sierpnia, 17:00
Pauza : Unia Bardo

2 kolejka 8-9 sierpnia 2020

Lechia Dzierżoniów 2-1 Sokół Marcinkowice 8 sierpnia, 17:00
GKS Mirków/Długołęka 1-7 Bielawianka Bielawa 8 sierpnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Sokół Wielka Lipa 8 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 0-0 Polonia Trzebnica 8 sierpnia, 17:00
Orzeł Prusice 2-0 MKP Wołów 8 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 1-4 Mechanik Brzezina 8 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 3-0 Nysa Kłodzko 8 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Orzeł Lubawka 9 sierpnia, 15:00
Unia Bardo 0-2 Moto Jelcz Oława 8 sierpnia, 17:00
Pauza : Piast Nowa Ruda

3 kolejka 12 sierpnia 2020

Orzeł Lubawka 3-2 Unia Bardo 12 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 12 sierpnia, 18:00
MKP Wołów 5-1 Pogoń Pieszyce 12 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 3-1 Orzeł Prusice 12 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 LKS Bystrzyca Górna 12 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-0 GKS Mirków/Długołęka 12 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-3 Lechia Dzierżoniów 12 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 3-1 Mechanik Brzezina 12 sierpnia, 17:00
Pauza : Moto-Jelcz Oława

4 kolejka 15-16 sierpnia 2020

GKS Mirków/Długołęka 0-2 Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 Sokół Marcinkowice 15 sierpnia, 13:00
LKS Bystrzyca Górna 2-2 Bielawianka Bielawa 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Prusice 1-7 Sokół Wielka Lipa 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-2 Polonia Trzebnica 15 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 2-2 MKP Wołów 15 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Mechanik Brzezina 15 sierpnia, 11:00
Unia Bardo 3-2 Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 6-1 Orzeł Lubawka 15 sierpnia, 15:00
Pauza : Lechia Dzierżoniów

5 kolejka 22-23 sierpnia 2020

Nysa Kłodzko 1-4 Moto Jelcz Oława 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKP Wołów 1-5 Piast Żerniki (Wrocław) 22 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 2-0 AKS Strzegom 22 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 4-0 Pogoń Pieszyce 22 sierpnia, 15:00
Bielawianka Bielawa 13-1 Orzeł Prusice 22 sierpnia, 17:00
Sokół Marcinkowice 6-0 LKS Bystrzyca Górna 22 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 sierpnia, 15:00
Lechia Dzierżoniów 7-0 GKS Mirków/Długołęka 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany
Unia Bardo 2-3 Mechanik Brzezina 22 sierpnia, 17:00
Pauza : Orzeł Lubawka

6 kolejka 29-30 sierpnia 2020

Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-5 Lechia Dzierżoniów 29 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna 1-1 Piast Nowa Ruda 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Prusice 0-0 Sokół Marcinkowice 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 0-1 Bielawianka Bielawa 29 sierpnia, 14:30
AKS Strzegom 2-1 Sokół Wielka Lipa 29 sierpnia, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Polonia Trzebnica 29 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 0-2 MKP Wołów 29 sierpnia, 17:00
Moto Jelcz Oława 4-1 Mechanik Brzezina 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 1-1 Nysa Kłodzko 30 sierpnia, 16:00
Pauza : GKS Mirków/Długołęka

7 kolejka 5-6 września 2020

MKP Wołów 2-2 Moto Jelcz Oława 6 września, 11:00
Polonia Trzebnica 2-1 Unia Bardo 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (6 września, 16:00) odwołany
Sokół Wielka Lipa 0-0 Piast Żerniki (Wrocław) 5 września, 15:00
Bielawianka Bielawa 1-1 AKS Strzegom 5 września, 15:00
Sokół Marcinkowice 5-0 Pogoń Pieszyce 9 września, 17:00
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) przerwany w 32. minucie przy stanie 3-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
Piast Nowa Ruda 5-4 Orzeł Prusice 5 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-1 LKS Bystrzyca Górna 5 września, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 września, 17:00
Orzeł Lubawka 0-3 Mechanik Brzezina 6 września, 16:00
Pauza : Nysa Kłodzko

8 kolejka 12-13 września 2020

LKS Bystrzyca Górna 0-2 GKS Mirków/Długołęka 12 września, 16:00
Orzeł Prusice 1-10 Lechia Dzierżoniów 12 września, 15:00
Pogoń Pieszyce 1-2 Piast Nowa Ruda 12 września, 16:00
AKS Strzegom 5-1 Sokół Marcinkowice 12 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Bielawianka Bielawa 12 września, 12:00
Unia Bardo 3-2 Sokół Wielka Lipa 12 września, 16:00
Moto Jelcz Oława 1-0 Polonia Trzebnica 13 września, 16:00
Orzeł Lubawka 2-8 MKP Wołów 13 września, 16:00
Nysa Kłodzko 4-1 Mechanik Brzezina 12 września, 16:00
Pauza : Orzeł Ząbkowice Śląskie

9 kolejka 19-20 września 2020

MKP Wołów 2-1 Nysa Kłodzko 19 września, 16:00
Polonia Trzebnica 1-0 Orzeł Lubawka 19 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 Moto Jelcz Oława 19 września, 15:00
Bielawianka Bielawa 5-1 Unia Bardo 19 września, 16:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Piast Żerniki (Wrocław) 19 września, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-0 AKS Strzegom 19 września, 16:00
Lechia Dzierżoniów 4-0 Pogoń Pieszyce 19 września, 16:00
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Orzeł Prusice 19 września, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 LKS Bystrzyca Górna 19 września, 16:00
Pauza : Mechanik Brzezina

10 kolejka 26-27 września 2020

Orzeł Prusice 0-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 września, 15:00
Pogoń Pieszyce 0-2 GKS Mirków/Długołęka 26 września, 16:00
AKS Strzegom 2-3 Lechia Dzierżoniów 26 września, 16:00
Piast Żerniki (Wrocław) 5-0 Piast Nowa Ruda 30 września, 16:30
w pierwotnym terminie (26 września, 15:00) odwołany z powodu zalania boiska
Unia Bardo 0-6 Sokół Marcinkowice 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moto Jelcz Oława 1-0 Bielawianka Bielawa 26 września, 11:00
Orzeł Lubawka 1-4 Sokół Wielka Lipa 26 września, 12:00
Nysa Kłodzko 0-0 Polonia Trzebnica 26 września, 16:00
Mechanik Brzezina 4-2 MKP Wołów 30 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pauza : LKS Bystrzyca Górna

11 kolejka 3 października 2020

Polonia Trzebnica 0-3 Mechanik Brzezina 3 października, 15:00
       (wo) na boisku 5-3
Sokół Wielka Lipa 1-4 Nysa Kłodzko 3 października, 13:00
Bielawianka Bielawa 9-0 Orzeł Lubawka 3 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 4-2 Moto Jelcz Oława 3 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 2-2 Unia Bardo 3 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 2-0 Piast Żerniki (Wrocław) 3 października, 15:00
GKS Mirków/Długołęka 1-2 AKS Strzegom 3 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Pogoń Pieszyce 3 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 9-1 Orzeł Prusice 3 października, 15:00
Pauza : MKP Wołów

12 kolejka 10-11 października 2020

Pogoń Pieszyce 2-2 LKS Bystrzyca Górna 10 października, 15:00
AKS Strzegom 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 10 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-3 GKS Mirków/Długołęka 10 października, 12:00
Unia Bardo 0-5 Lechia Dzierżoniów 21 października, 15:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Moto Jelcz Oława 1-1 Piast Nowa Ruda 10 października, 15:00
Orzeł Lubawka 0-7 Sokół Marcinkowice 11 października, 15:30
Nysa Kłodzko 0-1 Bielawianka Bielawa 10 października, 11:00
Mechanik Brzezina 3-2 Sokół Wielka Lipa 10 października, 15:00
MKP Wołów 2-1 Polonia Trzebnica 10 października, 15:00
Pauza : Orzeł Prusice

13 kolejka 17-18 października 2020

Sokół Wielka Lipa 1-2 MKP Wołów 17 października, 13:00
Bielawianka Bielawa 10-0 Mechanik Brzezina 17 października, 15:00
Sokół Marcinkowice 5-1 Nysa Kłodzko 17 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 4-0 Orzeł Lubawka 17 października, 15:00
Lechia Dzierżoniów 1-0 Moto Jelcz Oława 17 października, 13:00
GKS Mirków/Długołęka 1-2 Unia Bardo 17 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-2 Piast Żerniki (Wrocław) 17 października, 15:00
LKS Bystrzyca Górna 2-5 AKS Strzegom 17 października, 15:00
Orzeł Prusice 4-3 Pogoń Pieszyce 18 października, 15:00
Pauza : Polonia Trzebnica

14 kolejka 24-25 października 2020

AKS Strzegom 7-0 Orzeł Prusice 24 października, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 LKS Bystrzyca Górna 24 października, 15:00
Unia Bardo 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 października, 15:00
Moto Jelcz Oława 0-3 GKS Mirków/Długołęka 24 października, 15:00
Orzeł Lubawka 2-3 Lechia Dzierżoniów 25 października, 14:30
Nysa Kłodzko 1-1 Piast Nowa Ruda 24 października, 15:00
Mechanik Brzezina 0-2 Sokół Marcinkowice 24 października, 15:00
MKP Wołów 1-1 Bielawianka Bielawa 24 października, 15:00
Polonia Trzebnica 1-0 Sokół Wielka Lipa 24 października, 13:00
Pauza : Pogoń Pieszyce

15 kolejka 31 października 2020

Bielawianka Bielawa 5-2 Polonia Trzebnica 31 października, 14:30
Sokół Marcinkowice 0-3 MKP Wołów 31 października, 14:00
Piast Nowa Ruda 5-3 Mechanik Brzezina 31 października, 14:00
Lechia Dzierżoniów 2-0 Nysa Kłodzko 31 października, 14:00
GKS Mirków/Długołęka 2-2 Orzeł Lubawka 31 października, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-2 Moto Jelcz Oława 31 października, 14:00
LKS Bystrzyca Górna 5-1 Unia Bardo 31 października, 14:00
Orzeł Prusice 1-3 Piast Żerniki (Wrocław) 31 października, 12:00
Pogoń Pieszyce 1-6 AKS Strzegom 31 października, 14:00
Pauza : Sokół Wielka Lipa

16 kolejka 7-8 listopada 2020

Piast Żerniki (Wrocław) 8-0 Pogoń Pieszyce 7 listopada, 13:30
Unia Bardo 5-3 Orzeł Prusice 7 listopada, 13:30
Moto Jelcz Oława 0-1 LKS Bystrzyca Górna 7 listopada, 13:30
Orzeł Lubawka 3-5 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 2-2 GKS Mirków/Długołęka 7 listopada, 13:30
Mechanik Brzezina 3-4 Lechia Dzierżoniów 7 listopada, 13:30
MKP Wołów 1-2 Piast Nowa Ruda 7 listopada, 13:30
Polonia Trzebnica 0-1 Sokół Marcinkowice 7 listopada, 14:00
Sokół Wielka Lipa 0-3 Bielawianka Bielawa 7 listopada, 13:00
Pauza : AKS Strzegom

17 kolejka 11 listopada 2020

Sokół Marcinkowice 2-3 Sokół Wielka Lipa 11 listopada, 13:30
Piast Nowa Ruda 1-2 Polonia Trzebnica 11 listopada, 13:30
Lechia Dzierżoniów 3-0 MKP Wołów 11 listopada, 13:30
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Mechanik Brzezina 11 listopada, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Nysa Kłodzko 11 listopada, 13:30
LKS Bystrzyca Górna 2-1 Orzeł Lubawka 11 listopada, 11:00
Orzeł Prusice 1-6 Moto Jelcz Oława 11 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 2-3 Unia Bardo 11 listopada, 13:30
AKS Strzegom 1-0 Piast Żerniki (Wrocław) 11 listopada, 13:30
Pauza : Bielawianka Bielawa

18 kolejka 14-15 listopada 2020

Unia Bardo 1-6 AKS Strzegom 14 listopada, 14:00
Moto Jelcz Oława 6-0 Pogoń Pieszyce 14 listopada, 13:30
Orzeł Lubawka 6-2 Orzeł Prusice 15 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 4-1 LKS Bystrzyca Górna 14 listopada, 13:30
Mechanik Brzezina 2-4 Orzeł Ząbkowice Śląskie 14 listopada, 13:30
MKP Wołów 1-0 GKS Mirków/Długołęka 14 listopada, 13:30
Polonia Trzebnica 0-3 Lechia Dzierżoniów 14 listopada, 13:30
Sokół Wielka Lipa 2-1 Piast Nowa Ruda 14 listopada, 13:00
Bielawianka Bielawa 3-0 Sokół Marcinkowice 14 listopada, 13:30
Pauza : Piast Żerniki ( Wrocław )

19 kolejka 21-22 listopada 2020

Piast Nowa Ruda 0-1 Bielawianka Bielawa 21 listopada, 13:30
Lechia Dzierżoniów 4-2 Sokół Wielka Lipa 21 listopada, 13:30
GKS Mirków/Długołęka 1-5 Polonia Trzebnica 21 listopada, 13:30
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-1 MKP Wołów 21 listopada, 13:30
LKS Bystrzyca Górna 2-3 Mechanik Brzezina 21 listopada, 13:30
Orzeł Prusice 2-3 Nysa Kłodzko 22 listopada, 13:30
Pogoń Pieszyce 1-2 Orzeł Lubawka 21 listopada, 13:30
AKS Strzegom 2-0 Moto Jelcz Oława 21 listopada, 13:30
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 Unia Bardo 21 listopada, 13:30
Pauza : Sokół Marcinkowice

 

20 kolejka 6-7 marca 2021

Mechanik Brzezina Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) Moto Jelcz Oława
AKS Strzegom Orzeł Lubawka
Pogoń Pieszyce Nysa Kłodzko
LKS Bystrzyca Górna MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda Sokół Marcinkowice
Pauza : Unia Bardo

21 kolejka 13-14 marca 2021

Sokół Marcinkowice Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa GKS Mirków/Długołęka
Sokół Wielka Lipa Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia Trzebnica LKS Bystrzyca Górna
MKP Wołów Orzeł Prusice
Mechanik Brzezina Pogoń Pieszyce
Nysa Kłodzko AKS Strzegom
Orzeł Lubawka Piast Żerniki (Wrocław)
Moto Jelcz Oława Unia Bardo
Pauza : Piast Nowa Ruda

22 kolejka 20-21 marca 2021

Mechanik Brzezina AKS Strzegom
Unia Bardo Orzeł Lubawka
Piast Żerniki (Wrocław) Nysa Kłodzko
Pogoń Pieszyce MKP Wołów
Orzeł Prusice Polonia Trzebnica
LKS Bystrzyca Górna Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie Bielawianka Bielawa
GKS Mirków/Długołęka Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów Piast Nowa Ruda
Pauza : Moto Jelcz Oława

23 kolejka 27-28 marca 2021

Piast Nowa Ruda GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa LKS Bystrzyca Górna
Sokół Wielka Lipa Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica Pogoń Pieszyce
MKP Wołów AKS Strzegom
Mechanik Brzezina Piast Żerniki (Wrocław)
Nysa Kłodzko Unia Bardo
Orzeł Lubawka Moto Jelcz Oława
Pauza : Lechia Dzierżoniów

24 kolejka 3 kwietnia 2021

Mechanik Brzezina Unia Bardo
Moto Jelcz Oława Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) MKP Wołów
AKS Strzegom Polonia Trzebnica
Pogoń Pieszyce Sokół Wielka Lipa
Orzeł Prusice Bielawianka Bielawa
LKS Bystrzyca Górna Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka Lechia Dzierżoniów
Pauza : Orzeł Lubawka

25 kolejka 10-11 kwietnia 2021

Lechia Dzierżoniów Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Nowa Ruda LKS Bystrzyca Górna
Sokół Marcinkowice Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa AKS Strzegom
Polonia Trzebnica Piast Żerniki (Wrocław)
MKP Wołów Unia Bardo
Mechanik Brzezina Moto Jelcz Oława
Nysa Kłodzko Orzeł Lubawka
Pauza : GKS Mirków/Długołęka

26 kolejka 17-18 kwietnia 2021

Mechanik Brzezina Orzeł Lubawka
Moto Jelcz Oława MKP Wołów
Unia Bardo Polonia Trzebnica
Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna Lechia Dzierżoniów
Orzeł Ząbkowice Śląskie GKS Mirków/Długołęka
Pauza : Nysa Kłodzko

27 kolejka 24-25 kwietnia 2021

GKS Mirków/Długołęka LKS Bystrzyca Górna
Lechia Dzierżoniów Orzeł Prusice
Piast Nowa Ruda Pogoń Pieszyce
Sokół Marcinkowice AKS Strzegom
Bielawianka Bielawa Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa Unia Bardo
Polonia Trzebnica Moto Jelcz Oława
MKP Wołów Orzeł Lubawka
Mechanik Brzezina Nysa Kłodzko
Pauza : Orzeł Ząbkowice Śląskie

28 kolejka 1-2 maja 2021

Nysa Kłodzko MKP Wołów
Orzeł Lubawka Polonia Trzebnica
Moto Jelcz Oława Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) Sokół Marcinkowice
AKS Strzegom Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce Lechia Dzierżoniów
Orzeł Prusice GKS Mirków/Długołęka
LKS Bystrzyca Górna Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pauza : Mechanik Brzezina

29 kolejka 3 maja 2021

Orzeł Ząbkowice Śląskie Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka Pogoń Pieszyce
Lechia Dzierżoniów AKS Strzegom
Piast Nowa Ruda Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice Unia Bardo
Bielawianka Bielawa Moto Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa Orzeł Lubawka
Polonia Trzebnica Nysa Kłodzko
MKP Wołów Mechanik Brzezina
Pauza : LKS Bystrzyca Górna

30 kolejka 8-9 maja 2021

Mechanik Brzezina Polonia Trzebnica
Nysa Kłodzko Sokół Wielka Lipa
Orzeł Lubawka Bielawianka Bielawa
Moto Jelcz Oława Sokół Marcinkowice
Unia Bardo Piast Nowa Ruda
Piast Żerniki (Wrocław) Lechia Dzierżoniów
AKS Strzegom GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Pieszyce Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Prusice LKS Bystrzyca Górna
Pauza : MKP Wołów

31 kolejka 15-16 maja 2021

LKS Bystrzyca Górna Pogoń Pieszyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie AKS Strzegom
GKS Mirków/Długołęka Piast Żerniki (Wrocław)
Lechia Dzierżoniów Unia Bardo
Piast Nowa Ruda Moto Jelcz Oława
Sokół Marcinkowice Orzeł Lubawka
Bielawianka Bielawa Nysa Kłodzko
Sokół Wielka Lipa Mechanik Brzezina
Polonia Trzebnica MKP Wołów
Pauza : Orzeł Prusice

32 kolejka 19 maja 2021

MKP Wołów Sokół Wielka Lipa
Mechanik Brzezina Bielawianka Bielawa
Nysa Kłodzko Sokół Marcinkowice
Orzeł Lubawka Piast Nowa Ruda
Moto Jelcz Oława Lechia Dzierżoniów
Unia Bardo GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom LKS Bystrzyca Górna
Pogoń Pieszyce Orzeł Prusice
Pauza : Polonia Trzebnica

33 kolejka 22-23 maja 2021

Orzeł Prusice AKS Strzegom
LKS Bystrzyca Górna Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Ząbkowice Śląskie Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka Moto Jelcz Oława
Lechia Dzierżoniów Orzeł Lubawka
Piast Nowa Ruda Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice Mechanik Brzezina
Bielawianka Bielawa MKP Wołów
Sokół Wielka Lipa Polonia Trzebnica
Pauza : Pogoń Pieszyce

34 kolejka 29-30 maja 2021

Polonia Trzebnica Bielawianka Bielawa
MKP Wołów Sokół Marcinkowice
Mechanik Brzezina Piast Nowa Ruda
Nysa Kłodzko Lechia Dzierżoniów
Orzeł Lubawka GKS Mirków/Długołęka
Moto Jelcz Oława Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo LKS Bystrzyca Górna
Piast Żerniki (Wrocław) Orzeł Prusice
AKS Strzegom Pogoń Pieszyce
Pauza : Sokół Wielka Lipa

35 kolejka 2 czerwca 2021

Pogoń Pieszyce Piast Żerniki (Wrocław)
Orzeł Prusice Unia Bardo
LKS Bystrzyca Górna Moto Jelcz Oława
Orzeł Ząbkowice Śląskie Orzeł Lubawka
GKS Mirków/Długołęka Nysa Kłodzko
Lechia Dzierżoniów Mechanik Brzezina
Piast Nowa Ruda MKP Wołów
Sokół Marcinkowice Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa Sokół Wielka Lipa
Pauza : AKS Strzegom

36 kolejka 5-6 czerwca 2021

Sokół Wielka Lipa Sokół Marcinkowice
Polonia Trzebnica Piast Nowa Ruda
MKP Wołów Lechia Dzierżoniów
Mechanik Brzezina GKS Mirków/Długołęka
Nysa Kłodzko Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Lubawka LKS Bystrzyca Górna
Moto Jelcz Oława Orzeł Prusice
Unia Bardo Pogoń Pieszyce
Piast Żerniki (Wrocław) AKS Strzegom
Pauza : Bielawianka Bielawa

37 kolejka 12-13 czerwca 2021

AKS Strzegom Unia Bardo
Pogoń Pieszyce Moto Jelcz Oława
Orzeł Prusice Orzeł Lubawka
LKS Bystrzyca Górna Nysa Kłodzko
Orzeł Ząbkowice Śląskie Mechanik Brzezina
GKS Mirków/Długołęka MKP Wołów
Lechia Dzierżoniów Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice Bielawianka Bielawa
Pauza : Piast Żerniki ( Wrocław )

38 kolejka 19-20 czerwca 2021

Bielawianka Bielawa Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica GKS Mirków/Długołęka
MKP Wołów Orzeł Ząbkowice Śląskie
Mechanik Brzezina LKS Bystrzyca Górna
Nysa Kłodzko Orzeł Prusice
Orzeł Lubawka Pogoń Pieszyce
Moto Jelcz Oława AKS Strzegom
Unia Bardo Piast Żerniki (Wrocław)
Pauza : Sokół Marcinkowice