Terminarz – klasa B sezon 2020/21

1 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Znicz Lubnów 3-3 Harnaś Starczówek 23 sierpnia, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 4-2 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 23 sierpnia, 12:00
Wieża Rudnica 2-1 Henrykowianka Henryków 23 sierpnia, 17:00
Perła Płonica 1-6 Skałki II Stolec 23 sierpnia, 14:00
Płomień Sokolniki 1-6 Lechia II Dzierżoniów 23 sierpnia, 11:00
LKS Gilów 5-2 Spartakus Byczeń 23 sierpnia, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 2-4 Sparta Oleszna 23 sierpnia, 11:00

2 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek 3-1 Sparta Oleszna 30 sierpnia, 11:00
Spartakus Byczeń 1-2 Przedborowianka Przedborowa 30 sierpnia, 17:00
Lechia II Dzierżoniów 2-1 LKS Gilów 30 sierpnia, 14:00
Skałki II Stolec 5-4 Płomień Sokolniki 30 sierpnia, 11:00
Henrykowianka Henryków 3-1 Perła Płonica 30 sierpnia, 14:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 4-6 Wieża Rudnica 30 sierpnia, 14:00
Znicz Lubnów Błękitni Niedźwiedź 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 14:00) odwołany

3 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Błękitni Niedźwiedź 2-3 Harnaś Starczówek 6 września, 10:30
Wieża Rudnica 4-2 Znicz Lubnów 6 września, 11:00
Perła Płonica 1-7 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 6 września, 13:30
Płomień Sokolniki 7-0 Henrykowianka Henryków 6 września, 11:00
LKS Gilów 5-1 Skałki II Stolec 6 września, 11:00
Przedborowianka Przedborowa 1-4 Lechia II Dzierżoniów 6 września, 13:30
Sparta Oleszna 2-2 Spartakus Byczeń 6 września, 13:00

4 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek 4-1 Spartakus Byczeń 13 września, 10:30
Lechia II Dzierżoniów 7-1 Sparta Oleszna 13 września, 13:30
Skałki II Stolec 4-1 Przedborowianka Przedborowa 13 września, 10:30
Henrykowianka Henryków 1-3 LKS Gilów 13 września, 16:00
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 5-2 Płomień Sokolniki 13 września, 13:30
Znicz Lubnów 3-2 Perła Płonica 13 września, 13:30
Błękitni Niedźwiedź 4-2 Wieża Rudnica 13 września, 13:00

5 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Wieża Rudnica Harnaś Starczówek 20 września , 16:00
Perła Płonica Błękitni Niedźwiedź 20 września , 13:30
Płomień Sokolniki Znicz Lubnów 20 września , 11:00
LKS Gilów Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 20 września , 11:00
Przedborowianka Przedborowa Henrykowianka Henryków 20 września , 15:00
Sparta Oleszna Skałki II Stolec 20 września , 13:00
Spartakus Byczeń Lechia II Dzierżoniów 20 września , 15:00

6 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek Lechia II Dzierżoniów
Skałki II Stolec Spartakus Byczeń
Henrykowianka Henryków Sparta Oleszna
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki Przedborowianka Przedborowa
Znicz Lubnów LKS Gilów
Błękitni Niedźwiedź Płomień Sokolniki
Wieża Rudnica Perła Płonica

7 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Perła Płonica Harnaś Starczówek
Płomień Sokolniki Wieża Rudnica
LKS Gilów Błękitni Niedźwiedź
Przedborowianka Przedborowa Znicz Lubnów
Sparta Oleszna Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Spartakus Byczeń Henrykowianka Henryków
Lechia II Dzierżoniów Skałki II Stolec

8 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek Skałki II Stolec
Henrykowianka Henryków Lechia II Dzierżoniów
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki Spartakus Byczeń
Znicz Lubnów Sparta Oleszna
Błękitni Niedźwiedź Przedborowianka Przedborowa
Wieża Rudnica LKS Gilów
Perła Płonica Płomień Sokolniki

9 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Płomień Sokolniki Harnaś Starczówek
LKS Gilów Perła Płonica
Przedborowianka Przedborowa Wieża Rudnica
Sparta Oleszna Błękitni Niedźwiedź
Spartakus Byczeń Znicz Lubnów
Lechia II Dzierżoniów Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Skałki II Stolec Henrykowianka Henryków

10 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek Henrykowianka Henryków
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki Skałki II Stolec
Znicz Lubnów Lechia II Dzierżoniów
Błękitni Niedźwiedź Spartakus Byczeń
Wieża Rudnica Sparta Oleszna
Perła Płonica Przedborowianka Przedborowa
Płomień Sokolniki LKS Gilów

11 kolejka - klasa B sezon 2020/21

LKS Gilów Harnaś Starczówek
Przedborowianka Przedborowa Płomień Sokolniki
Sparta Oleszna Perła Płonica
Spartakus Byczeń Wieża Rudnica
Lechia II Dzierżoniów Błękitni Niedźwiedź
Skałki II Stolec Znicz Lubnów
Henrykowianka Henryków Zamek II Kamieniec Ząbkowicki

12 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Harnaś Starczówek Zamek II Kamieniec Ząbkowicki
Znicz Lubnów Henrykowianka Henryków
Błękitni Niedźwiedź Skałki II Stolec
Wieża Rudnica Lechia II Dzierżoniów
Perła Płonica Spartakus Byczeń
Płomień Sokolniki Sparta Oleszna
LKS Gilów Przedborowianka Przedborowa

13 kolejka - klasa B sezon 2020/21

Przedborowianka Przedborowa Harnaś Starczówek
Sparta Oleszna LKS Gilów
Spartakus Byczeń Płomień Sokolniki
Lechia II Dzierżoniów Perła Płonica
Skałki II Stolec Wieża Rudnica
Henrykowianka Henryków Błękitni Niedźwiedź
Zamek II Kamieniec Ząbkowicki Znicz Lubnów

14 kolejka - klasa B sezon 2020/21