Wyjazdowy remis seniorów i zwycięstwo juniorów starszych

Mecz można było podzielić na dwie połowy, pierwszą w której graliśmy bardzo dobre zawody i drugą w której walczyliśmy z własnymi słabościami… Ewidentnie brakło energii po środowym ciężkim pojedynku PP i daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy. Mimo wszystko drużyna walczyła do końca o 3 pkt za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Udało się zdobyć uważam bardzo cenny punkt na ciężkim terenie. Najważniejsze jednak to że zespół pokazał niesamowity charakter. Chcielibyśmy z Trenerem Borowym bardzo serdecznie podziękować zawodnikom za fantastyczną pracę na boisku i dodać, że patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem – tak mecz z Pniówkiem podsumował Trener Kabaszyn.

Lechici z rozegranego w ubiegłą sobotę meczu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie wrócili z remisem 1:1, a bramkę dla Trójkolorowych zdobył Damian Korkuś. Od samego początku widać było, że nasza drużyna chce powalczyć o pełen komplet punktów. Obraz gry wcale nie wskazywał, że na boisku mierzą się szósta drużyna w tabeli z ostatnią. Lechici nie odstawali od swoich rywali ze Śląska, choć w drugiej połowie musieli mocno napracować się, żeby nie stracić więcej niż jedną bramkę. Zdobyty punkt nie zmienił naszej pozycji w tabeli, jednak trzeba go poszanować i skupić się, by w spotkaniu z Rekordem zgarnąć komplet punktów. Ostatnie mecze Lechitów pokazują, że są w stanie tego dokonać.

Skład: Majchrowski- Słonecki, Orzechowski, Korkuś, Szukiełowicz, Paszkowski, Pietkiewicz, Tomaszewski (59′ Terpiłowski), Majbroda, Januszczak (68′ Rudnicki), Trzepacz

Żółtymi kartkami zostali ukarani: Trzepacz, Tomaszewski, Majbroda, Szukiełowicz, Słonecki

 

W sobotę swój mecz na wyjeździe rozegrali również juniorzy starsi, mierząc się z Chrobrym Głogów. Dla młodych Lechitów należą się wielkie brawa, ponieważ pokonali gospodarzy 4:3. Hat-tricka na swoim koncie zapisał Dawid Ziółkowski, a jeszcze jedno trafienie dołożył Jakub Kaczmarek.

Skład: Krzyżaniak – Aksamit, Sztuka, Słomian (46′ Hanusiewicz K.), Nawrot (46′ Hanusiewicz F.), Ziółkowski, Kaczmarek, Dzwolak, Woliński, Kozdrowski (80′ Hanusiewicz M., 90′ Zator), Chlipała

Żółtymi kartkami zostali ukarani: Dzwolak, Chlipała, Hanusiewicz F.