18. kolejka 07.04     LECHIA – Pogoń Pieszyce     1:0
  19. kolejka 15.04     LECHIA – Biały Orzeł Mieroszów      4:0
  20. kolejka 22.04     1985 Szczawno Zdrój – LECHIA     0:0
  21. kolejka 29.04     LECHIA – Górnik/Zagłębie Wałbrzych     7:0
  22. kolejka 03.05     Polonia/Sparta II Świdnica – LECHIA     0:0
  23. kolejka 06.05     LECHIA – Victoria Świebodzice     0:0
  24. kolejka 13.05      Piast Nowa Ruda – LECHIA      0:1
  25. kolejka 20.05     LECHIA – Zjednoczeni Ścinawka Średnia     6:0
  26. kolejka 27.05      Nysa Kłodzko – LECHIA     1:4
  27. kolejka 03.06     LECHIA – Bielawianka Bielawa      3:1
  28. kolejka 07.06     Czarni Wałbrzych – LECHIA     0:3
  29. kolejka 10.06     LECHIA – Polonia Bystrzyca Kłodzka     5:0
  30. kolejka 17.06     Stal Świdnica – LECHIA      0:1       K Pietrzykowski 86       Stal: Majcherczyk – Wolański, Oleksy, Lisowski, Kołakowski, Wilk, Kmiecik, Sikora, Morąg, Dworzyński, Kutela, Patyk       Lechia: Pełka – Kuta, Paszkowski, Rapacz, Połubiński, Boczkowski, Tylka, Sobolewski, R Majewski, Szuszwalak, K Pietrzykowski, Zagajewski, Kaźmierczak w rezerwie: Kubasiewicz, Kopeć, Górski, Kożuch, Zając   trener: Albert Połubiński           WITAJ LECHIO W IV LIDZE – tylko w ten sposób można skomentować niedzielny ostatni pojedynek sezonu 2006/2007 z udziałem dzierżoniowskiej Lechii, która w wyjazdowym meczu pokonała świdnicką Stal 1:0. Bohaterem meczu był Krzysztof Pietrzykowski, który na cztery minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego przepięknym uderzeniem z woleja pokonał bramkarza gospodarzy. Z przebiegu spotkania można było łatwo wywnioskować , że faworytem jest Lechia. Piłkarze Stali jednak nie zamierzali odpuścić tego meczu i z minuty na minutę grali coraz ostrzej. Bez problemów można było dostrzec stronniczość sędziego, który prowadząc to spotkanie bardziej koncentrował się na grze Lechitów nie zwracając uwagi na różnego rodzaju przetrzymywania i niebezpieczne zagrania Stalowców. Na zdrowiu jednak nikt nie ucierpiał. Gospodarze tylko raz zagrozili bramce Tomasza Pełki, , ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gości. Na dwie minuty przed końcem meczu Lechia mogła podwyższyć wynik w momencie, gdy jeden z obrońców Stali widząc zagrożenie na polu karnym ratował swój zespół od utraty bramki trzymając za koszulkę napastnika gości za koszulkę. Sędzia rzutu karnego jednak nie podyktował i  nakazał kontynuować grę. Po zakończeniu meczu najbardziej liczną grupę kibiców stanowili dzierżoniowianie, którzy nie zawiedli swoich ulubieńców polewając ich po ostatnim gwizdku szampanami.    (100żek)

Trener: Albert Połubiński (od grudnia 2006)