Terminarz I liga dolnośląska JS 2021/22

1 kolejka 14-15 sierpnia 2020

FC WROCŁAW ACADEMY POLONIA-STAL ŚWIDNICA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC PIAST NOWA RUDA 
KS ŻÓRAWINA CHROBRY GŁOGÓW
WKS ŚLĄSK WROCŁAW PARASOL WROCŁAW
ŁUŻYCE LUBAŃ KARKONOSZE JELENIA GÓRA
1KS ŚLĘZA WROCŁAW GÓRNIK POLKOWICE
MIEDŹ LEGNICA MOTO-JELCZ OŁAWA
ORZEŁ ZĄBKOWICE LECHIA DZIERZONIÓW

2 kolejka 21-22 sierpnia 2021

KARKONOSZE JELENIA GÓRA KS ŻÓRAWINA
MOTO-JELCZ OŁAWA 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
POLONIA-STAL ŚWIDNICA MIEDŹ LEGNICA
PARASOL WROCŁAW ŁUŻYCE LUBAŃ
PIAST NOWA RUDA FC WROCŁAW ACADEMY
CHROBRY GŁOGÓW BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
ORZEŁ ZĄBKOWICE WKS ŚLĄSK WROCŁAW
LECHIA DZIERŻONIÓW GÓRNIK POLKOWICE

3 kolejka 28-29 sierpnia 2021

ŁUŻYCE LUBAŃ ORZEŁ ZĄBKOWICE
1KS ŚLĘZA WROCŁAW POLONIA-STAL ŚWIDNICA
WKS ŚLĄSK WROCŁAW LECHIA DZIERŻONIÓW
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC KARKONOSZE JELENIA GÓRA
MIEDŹ LEGNICA PIAST NOWA RUDA 
FC WROCŁAW ACADEMY CHROBRY GŁOGÓW
GÓRNIK POLKOWICE MOTO-JELCZ OŁAWA
KS ŻÓRAWINA PARASOL WROCŁAW

4 kolejka 4-5 września 2021

KARKONOSZE JELENIA GÓRA FC WROCŁAW ACADEMY
PARASOL WROCŁAW BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
PIAST NOWA RUDA 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
CHROBRY GŁOGÓW NIEDŹ LEGNICA
WKS ŚLĄSK WROCŁAW ŁUŻYCE LUBAŃ
POLONIA-STAL ŚWIDNICA GÓRNIK POLKOWICE
ORZEŁ ZĄBKOWICE KS ŻÓRAWINA
LECHIA DZIERŻONIÓW MOTO-JELCZ OŁAWA

5 kolejka 11-12 września 2021

KS ŻÓRAWINA WKS ŚLĄSK WROCŁAW
ŁUŻYCE LUBAŃ  LECHIA DZIERZONIÓW
FC WROCŁAW ACADEMY PARASOL WROCŁAW
1KS ŚLĘZA WROCŁWA CHROBRY GŁOGÓW
GÓRNIK POLKOWICE PIAST NOWA RUDA
MOTO-JELCZ OŁAWA POLONIA-STAL ŚWIDNICA
BOBRZANIE BOLESŁAWIEC ORZEŁ ZĄBKOWICE
MIEDŹ LEGNICA KARKONOSZE JELENIA GÓRA

6 kolejka 18-19 września 2021

PIAST NOWA RUDA MOTO-JELCZ OŁAWA
ŁUŻYCE LUBAŃ KS ŻÓRAWINA
WKS ŚLĄSK WROCŁAW  BOBRZANIE BOESŁAWIEC
PARASOL WROCŁAW MIEDŹ LEGNICA
KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
CHROBRY GŁOGÓW GÓRNIK POLKOWICE
ORZEŁ ŻĄBKOWICE FC WROCŁAW ACADEMY
LECHIA DZIERŻONIÓW POLONIA-STAL ŚWIDNICA

7 kolejka 25-26 września 2021

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC ŁUŻYCE LUBAŃ
FC WROCŁAW ACADEMY WKS ŚLĄSK WROCŁAW
MIEDŹ LEGNICA ORZEŁ ZĄBKOWICE
MOTO-JELCZ OŁAWA CHROBRY GŁOGÓW
POLONIA-STAL ŚWIDNICA PIAST NOWA RUDA
KS ŻÓRAWINA LECHIA DZIERŻONIÓW
GÓRNIK POLKOWICE KARKONOSZE JELENIA GÓRA
1KS ŚLĘZA WROCŁAW PARASOL WROCŁAW

8 kolejka 2-3 października 2021

KARKONOSZE JELENIA GÓRA MOTO-JELCZ OŁAWA
CHROBRY GŁOGÓW POLONIA-STAL ŚWIDNICA
ŁUŻYCE LUBAŃ FC WROCŁAW ACADEMY
PARASOL WROCŁAW GÓRNIK POLKOWICE
WKS ŚLĄSK WROCŁAW MIEDŹ LEGNICA
KS ŻÓRAWINA  BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
ORZEŁ ZĄBKOWICE 1KS ŚLĘZA WROCŁAW
LECHIA DZIERŻONIÓW  PIAST NOWA RUDA

9 kolejka 9-10 października 2021

BOBRZANIE BOLESŁAWIEC LECHIA DZIERŻONIÓW
MIEDŹ LEGNICA ŁUŻYCE LUBAŃ
POLONIA-STAL ŚWIDNICA KARKONOSZE JELENIA GÓRA
1KS ŚLĘZA WROCŁAW WKS ŚLĄSK WROCŁAW
MOTO-JELCZ WROCŁAW  PARASOL WROCŁAW
PIAST NOWA RUDA  CHROBRY GŁOGÓW
GÓRNIK POLKOWICE ORZEŁ ZĄBKOWICE
FC WROCŁAW ACADEMY KS ŻÓRAWINA

10 kolejka 16-17 października 2021

11 kolejka 23-24 października 2021

12 kolejka 30-31 października 2021

13 kolejka 6-7 listopada 2020

Title

15 kolejka 13-14 listopada 2021

16 kolejka 12- 13 marca 2022

17 kolejka 19-20 marca 2022

18 kolejka 26-27 marca 2022

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

23 kolejka

24 kolejka

25 kolejka

26 kolejka

27 kolejka

28 kolejka

29 kolejka

30 kolejka