Terminarz 2020/21 JS

1 kolejka 15-16 sierpnia 2020

Piast Nowa Ruda

FC Academy Wrocław UKS

Parasol Wrocław

Górnik Polkowice

MGKS Moto-Jelcz Oława

Lechia Dzierżoniów

Polonia-Stal Świdnica

Bobrzanie Bolesławiec

Polonia Środa Śląska

Chrobry Głogów SA

Piast Żmigród

Chrobry II Głogów

WKS Śląsk Wrocław

1KS Ślęza Wrocław

Miedź Legnica

Karkonosze Jelenia Góra

2 kolejka 22-23 sierpnia 2020

Chrobry II Głogów SA

Piast Nowa Ruda

Bobrzanie Bolesławiec

Polonia Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

Polonia-Stal Świdnica

1KS Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów

Górnik Polkowice

Miedź Legnica

FC Wrocław Academy UKS

Parasol Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

MGKS Moto-Jelcz Oława

Chrobry Głogów SA

Piast Żmigród

3 kolejka 29-30 sierpnia 2020

Parasol Wrocław

Chrobry II Głogów SA

MGKS Moto-Jelcz Oława

Górnik Polkowice

Miedź Legnica

FC Wrocław Academy UKS

Polonia-Stal Świdnica

1KS Ślęza Wrocław

Polonia Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

Piast Żmigród 

Bobrzanie Bolesławiec

Piast Nowa Ruda

Chrobry Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

Karkonosze Jelenia Góra

4 kolejka 5-6 września 2020

WKS Śląsk Wrocław

Piast Żmigród

1KS Ślęza Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Bobrzanie Bolesławiec

Piast Nowa Ruda

Chrobry Głogów SA

Parasol Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Miedź Legnica

FC Wrocław Academy UKS

MGKS Moto-Jelcz Oława

Górnik Polkowice

Lechia Dzierżoniów

Polonia-Stal Świdnica

Polonia Środa Śląska

5 kolejka 12 września 2020

MGKS Moto-Jelcz Oława

Chrobry II Głogów SA

Miedź Legnica

Chrobry Głogów SA

Polonia Środa Śląska

1KS Ślęza Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Górnik Polkowice

Piast Nowa Ruda

WKS Śląsk Wrocław

Parasol Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

Piast Żmigród

Polonia-Stal Świdnica

Lechia Dzierżoniów

FC Wrocław Academy UKS

6 kolejka 19-20 września 2020

Polonia Środa Śląska

Piast Żmigród

FC Wrocław Academy UKS

Karkonosze Jelenia Góra

1KS Ślęza Wrocław

Górnik Polkowice

Polonia-Stal Świdnica

Piast Nowa Ruda

WKS Śląsk Wrocław

Parasol Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

Miedź Legnica

Chrobry Głogów SA

MGKS Moto-Jelcz Oława

Chrobry II Głogów SA

Lechia Dzierżoniów

7 kolejka 26-27 września 2020

Górnik Polkowice

FC Wrocław Academy UKS

Piast Żmigród

1KS Ślęza Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Chrobry II Głogów SA

Piast Nowa Ruda

Polonia Środa Śląska

Parasol Wrocław

Polonia-Stal Świdnica

Miedź Legnica

WKS Śląsk Wrocław

MGKS Moto-Jelcz Oława

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów

Chrobry Głogów SA

27 września 2020 godzina 11:00  Dzierżoniów ul. Wrocławska 47

8 kolejka 3-4 października 2020

Bobrzanie Bolesławiec

Lechia Dzierżoniów

Chrobry Głogów SA

Karkonosze Jelenia Góra

1KS Ślęza Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

Piast Nowa Ruda

Piast Żmigród

Polonia Środa Śląska

Parasol Wrocław

Polonia-Stal Świdnica

Miedź Legnica

WKS Śląsk Wrocław

MGKS Moto-Jelcz Oława

Chrobry II Głogów SA

Górnik Polkowice

9 kolejka 10-11 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

Bobrzanie Bolesławiec

FC Wrocław Academy UKS

Chrobry II Głogów SA

Górnik Polkowice

Chrobry Głogów SA

MGKS Moto-Jelcz Oława

Polonia-Stal Świdnica

Miedź Legnica

Polonia Środa Śląska

Parasol Wrocław

Piast Żmigród

Piast Nowa Ruda

1KS Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów

WKS Śląsk Wrocław

11 października 2020 godzina 11:00 Dzierżoniów ul. Wrocławska 47

10 kolejka 17-18 października 2020

Chrobry Głogów SA

FC Wrocław Acaedmy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Górnik Polkowice

Piast Żmigród

Miedź Legnica

Piast Nowa Ruda

Parasol Wrocław

WKS Śląsk Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Polonia-Stal Świdnica

Lechia Dzierżoniów

1KS Ślęza Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Polonia Środa Śląska

MGKS Moto-Jelcz Oława

11 kolejka 24-25 października 2020

Karkonosze Jelenia Góra

Polonia-Stal Świdnica

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Górnik Polkowice

WKS Śląsk Wrocław

MGKS Moto-Jelcz Oława

Piast Żmigród

Miedź Legnica

Piast Nowa Ruda

Parasol Wrocław

1KS Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów

Polonia Środa Śląska

25 października 2020 godzina 11:00 Dzierżoniów ul. Wrocławska 47

Chrobry II Głogów SA

Chrobry Głogów SA

12 kolejka 31 października 2020

Parasol Wrocław

Miedź Legnica

Piast Nowa Ruda

MGKS Moto-Jelcz Oława

Piast Żmigród

Lechia Dzierżoniów

Polonia-Stal Świdnica

Górnik Polkowice

WKS Śląsk Wrocław

FC Wrocław Academy UKS

Bobrzanie Bolesławiec

Chrobry II Głogów SA

1KS Ślęza Wrocław

Chrobry Głogów SA

Polonia Środa Śląska 

Karkonosze Jelenia Góra

13 kolejka 7-8 listopada 2020

MGKS Moto-Jelcz Oława

Parasol Wrocław

Chrobry Głogów SA

Bobrzanie Bolesławiec

Chrobry II Głogów SA

WKS Śląsk Wrocław

Karkonosze Jelenia Góra

Piast Żmigród

FC Wrocław Academy UKS

Polonia-Stal Świdnica

Górnika Polkowice

Polonia Środa Śląska

Miedź Legnica

1KS Ślęza Wrocław

Lechia Dzierżoniów

Piast Nowa Ruda

8 listopada 2020 godzina 11:00 Dzierżoniów ul. Wrocławska 47

14 kolejka 11 listopada 2020

Polonia Środa Śląska

FC Wrocław Academy UKS

Piast Nowa Ruda

Karkonosze Jelenia Góra

Polonia-Stal Świdnica

Chrobry II Głogów SA

1KS Ślęza Wrocław

Bobrzanie Bolesławiec

WKS Śląsk Wrocław

Chrobry Głogów SA

Miedź Legnica

MGKS Moto-Jelcz Oława

Parasol Wrocław

Lechia Dzierżoniów

Piast Żmigród

Górnik Polkowice

15 kolejka 14 listopada 2020

Chrobry Głogów SA

Polonia-Stal Świdnica

Karkonosze Jelenia Góra

Parasol wrocław

FC Wrocław Academy UKS

Piast Żmigród

Bobrzanie Bolesławiec

WKS Śląsk Wrocław

Górnik Polkowice

Piast Nowa Ruda

MGKS Moto-Jelcz Oława

1KS Ślęza Wrocław

Chrobry II Głogów SA

Polonia Środa Śląska

Lechia Dzierżoniów

Miedź Legnica