2013/14

Kadra zespołu - sezonu 2013/14 III liga dolnośląsko-lubuska

Bramkarze: Michał Kowalski (01.08.97, W), Łukasz Malec (27.03.86, 184/83), Michał Skaskiewicz (18.01.98, W, juniorzy), Amin Stitou (07.03.93, 192/85, J -> Polonia/Sparta Świdnica), Krzysztof Sztandera (14.10.96), Oskar Wajdzik (13.08.96, W, juniorzy).
Obrońcy: Bartłomiej Błaszczyk (25.03.96), Hubert Górski (16.03.88, J -> Orzeł Ząbkowice Śląskie), Damian Korkuś (20.08.96), Krystian Kornecki (24.05.93, J -> Strzelinianka Strzelin), Paweł Kuśmierek (15.05.96, W, juniorzy), Arkadiusz Majewski (22.08.93, Piławianka Piława Górna, J -> Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mariusz Paszkowski (08.10.89), Patryk Paszkowski (20.03.95), Bartosz Roszak (17.03.96, W, Zagłębie Lubin (juniorzy)), Marcin Rzepka (24.01.98, W, juniorzy), Adam Tyc (04.05.95), Oktawian Waligóra (11.12.97, W, juniorzy).
Pomocnicy: Bartłomiej Cegiełka (05.11.97, W, juniorzy), Mateusz Chołuj (17.11.90, 176/70, Piławianka Piława Górna, J -> Niemczanka Niemcza), Diego dos Santos de Oliveira “Diego Oliveira” (08.06.95, BRA, W, bez klubu), Adam Kowalczyk (15.01.97), Sylwester Kret (18.12.83, 184/74), Kamil Lechocki (01.05.95, J -> Piławianka Piława Górna), Adrian Leśniarek (24.12.92, W, GKS Kobierzyce), Łukasz Maciejewski (15.10.91, 174/63), Marcin Majewski (15.01.91, 179/70), Szymon Radziszewski (24.02.94), Maciej Rakoczy (22.06.96, juniorzy), Denis Santos Alcântara “Denis” (21.10.91, BRA, 174, W, bez klubu), Arkadiusz Smęt (29.05.93, 177/74, Swornica Czarnowąsy, J -> Piławianka Piława Górna), Mateusz Starzec (13.02.95, W, powrót po kontuzji), Igor Szwagrzyk (24.07.96, juniorzy), Kamil Śmiałowski (16.09.91, 170/62, J -> Górnik Wałbrzych), Paweł Tobiasz (06.07.87, 183/68, J -> Polonia/Sparta Świdnica).
Napastnicy: Dawid Kuriata (24.02.94, 187/80, J -> Strzelinianka Strzelin), Damian Niedojad (07.11.94), Paweł Ochota (19.12.87, 181/72, Bielawianka Bielawa).

Wyniki sezonu 2013/14 III liga dolnośląsko-lubuska

  1. kolejka 10 sierpnia, 18:00       Promień Żary 0-2 Lechia Dzierżoniów         Sylwester Kret 17, Dawid Kuriata 46   widzów: 300
  2. kolejka 15 sierpnia, 17:00       Lechia Dzierżoniów 0-1 Piast Żmigród         Artur Monasterski 39  widzów: 450
  3. kolejka 18 sierpnia, 16:00       KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 Lechia Dzierżoniów        Rafał Świtaj 21, Maciej Sędziak 85 – Łukasz Maciejewski 90    widzów: 1000
  4. kolejka 24 sierpnia, 17:00       Lechia Dzierżoniów 3-1 Polonia/Sparta Świdnica          Łukasz Maciejewski 21, Damian Niedojad 59, Kamil Śmiałowski 70 – Grzegorz Borowy 85    widzów: 200
  5. kolejka 28 sierpnia, 17:00       Bielawianka Bielawa 0-3 Lechia Dzierżoniów          Łukasz Maciejewski 45, Arkadiusz Majewski 68, Paweł Ochota 77   widzów: 200
  6. kolejka 31 sierpnia, 16:00       KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-0 Lechia Dzierżoniów         Bartłomiej Ożga 73  widzów: 100
  7. kolejka 7 września, 17:00        Lechia Dzierżoniów 1-2 MKS Oława         Kamil Śmiałowski 63 – Arkadiusz Synówka 16, Mateusz Gancarczyk 45   widzów: 300
  8. kolejka 14 września, 16:00      Prochowiczanka Prochowice 2-2 Lechia Dzierżoniów         Tomasz Wojciechowski 85, Krzysztof Wojciechowski 89 – Damian Niedojad 14, 82   widzów: 200
  9. kolejka 21 września, 17:00      Lechia Dzierżoniów 0-1 Ślęza Wrocław        Radosław Flejterski 21  widzów: 150
  10. kolejka 28 września, 15:00     Ilanka Rzepin 1-1 Lechia Dzierżoniów       Patryk Nowaczewski 80 – Kamil Śmiałowski 7   widzów: 80
  11. kolejka 5 października, 16:00       Lechia Dzierżoniów 2-0 Foto-Higiena Gać        Kamil Śmiałowski 59, Paweł Ochota 63   widzów: 150
  12. kolejka 12 października, 15:00     Polonia Trzebnica 1-1 Lechia Dzierżoniów        Kamil Krzanowski 68 – Paweł Ochota 84   widzów: 250
  13. kolejka 19 października, 15:30      Lechia Dzierżoniów 3-0 Śląsk II Wrocław        Sylwester Kret 35, Damian Niedojad 41, Paweł Ochota 53   widzów: 250
  14. kolejka 26 października, 14:00      Zagłębie II Lubin 3-2 Lechia Dzierżoniów        Sebastian Bonecki 35, Jarosław Kubicki 51, Krzysztof Piątek 57 – Damian Niedojad 9, Hubert Górski 70  widzów: 200  na Stadionie Górniczym
  15. kolejka 2 listopada, 14:00       Lechia Dzierżoniów 2-1 Formacja Port 2000 Mostki          Łukasz Maciejewski 45, Kamil Śmiałowski 85 – Marcin Iwan 46  widzów: 200
  16. kolejka 9 listopada, 13:00       GKS Kobierzyce 1-2 Lechia Dzierżoniów        Adrian Leśniarek 74 (k) – Paweł Ochota 80, Łukasz Maciejewski 88  widzów: 100
  17. kolejka  16 listopada, 13:00      Lechia Dzierżoniów 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)          Bartłomiej Szamotulski 56  widzów: 100
  18. kolejka 23 listopada, 13:00      Lechia Dzierżoniów 7-0 Promień Żary       (wo)  Kamil Śmiałowski 8, 40, 64, Damian Niedojad 48, Paweł Ochota 49, 88, Hubert Górski 67 – Łukasz Ziętek 59   widzów: 100   na boisku 7-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy – Łukasz Niedzielan i Radosław Markulak
  19. kolejka 15 marca, 15:00       Piast Żmigród 1-1 Lechia Dzierżoniów        Dominik Piotrowski 73 – Damian Niedojad 40   widzów: 500
  20. kolejka 22 marca, 15:30        Lechia Dzierżoniów 0-3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski        Łukasz Maliszewski 25, Paweł Posmyk 49, 63   widzów: 400
  21. kolejka 29 marca, 15:00       Polonia/Sparta Świdnica 1-2 Lechia Dzierżoniów          Marcin Morawski 13 – Łukasz Maciejewski 11, Diego Oliveira 47   widzów: 200
  22. kolejka 2 kwietnia, 16:00      Lechia Dzierżoniów 1-1 Bielawianka Bielawa        Paweł Ochota 55 – Tomasz Zieliński 90  widzów: 700
  23. kolejka 5 kwietnia, 16:00      Lechia Dzierżoniów 0-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie        Kamil Mierzwa 78  widzów: 150
  24. kolejka  12 kwietnia, 14:00       MKS Oława 2-2 Lechia Dzierżoniów        Krzysztof Gancarczyk 5, Dawid Lipiński 82 – Denis 21, 37  widzów: 400
  25. kolejka 19 kwietnia, 16:00        Lechia Dzierżoniów 3-3 Prochowiczanka Prochowice        Denis 56, Łukasz Maciejewski 63, 85 – Marcin Kula 13, Tomasz Azikiewicz 32, Artur Gałęza 69  widzów: 300
  26. kolejka 27 kwietnia, 13:00      Ślęza Wrocław 3-1 Lechia Dzierżoniów        Jakub Jakóbczyk 44, Damian Szydziak 49, Grzegorz Rajter 64 – Damian Niedojad 45 widzów: 200  na Stadionie Piłkarskim Oporowska
  27. kolejka 30 kwietnia, 17:00       Lechia Dzierżoniów 2-1 Ilanka Rzepin        Damian Niedojad 39, Łukasz Maciejewski 62 – Mateusz Toporkiewicz 12  widzów: 150
  28. kolejka 3 maja, 11:00       Foto-Higiena Gać 1-1 Lechia Dzierżoniów          Paweł Synowiec 11 – Adrian Leśniarek 41  widzów: 50
  29. kolejka 7 maja, 17:00         Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia Trzebnica          Patryk Paszkowski 65  widzów: 150
  30. kolejka 10 maja, 11:00         Śląsk II Wrocław 1-0 Lechia Dzierżoniów           Paweł Kubiak 72   widzów: 100  na Stadionie Piłkarskim Oporowska
  31. kolejka 28 maja, 17:00        Lechia Dzierżoniów 2-0 Zagłębie II Lubin           Adrian Leśniarek 17, Łukasz Maciejewski 71   widzów: 100 w pierwotnym terminie (17 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
  32. kolejka 25 maja, 16:00       Formacja Port 2000 Mostki 6-2 Lechia Dzierżoniów          Krzysztof Sikora 2 (k), 18, 79, 90 (k), Piotr Okuniewicz 27, 63 – Denis 31, Adrian Leśniarek 42  widzów: 70
  33. kolejka 31 maja, 17:00        Lechia Dzierżoniów 1-1 GKS Kobierzyce           Oktawian Waligóra 60 – Adrian Żak 58 widzów: 200
  34. kolejka 7 czerwca, 17:00       Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-3 Lechia Dzierżoniów         Michał Świercz 61 – Paweł Ochota 50, Damian Niedojad 51, Łukasz Maciejewski 62 widzów: 50

Tabela sezonu 2013/14 III liga dolnośląsko-lubuska

www.90minut.pl