Terminarz – klasa A grupa II sezon 2021/22

1 kolejka - 14-15 sierpień 2021

Czarni Sieniawka Delta Słupice
Boxmet Piskorzów Kłos Lutomia
Zieloni Łagiewniki Polonia Ząbkowice Śląskie
LKS Marcinowice Koliber Uciechów
Zryw Gola Świdnicka Bielawianka II Bielawa
Klubokawiarnia Roztocznik Lechia II Dzierżoniów
Cukrownik/Polonia Pszenno Piławianka Piława Górna
STEP Tąpadła/Wiry Wierzbianka Wierzbna

2 kolejka - 21-22 sierpień 2021

Delta Słupice Wierzbianka Wierzbna
Piławianka Piława Górna STEP Tąpadła/Wiry
Lechia II Dzierżoniów Cukrownik/Polonia Pszenno
Bielawianka II Bielawa Klubokawiarnia Roztocznik
Koliber Uciechów Zryw Gola Świdnicka
Polonia Ząbkowice Śląskie LKS Marcinowice
Kłos Lutomia Zieloni Łagiewniki
Czarni Sieniawka Boxmet Piskorzów

3 kolejka - 28-29 sierpień 2021

Boxmet Piskorzów Delta Słupice
Zieloni Łagiewniki Czarni Sieniawka
LKS Marcinowice Kłos Lutomia
Zryw Gola Świdnicka Polonia Ząbkowice Śląskie
Klubokawiarnia Roztocznik Koliber Uciechów
Cukrownik/Polonia Pszenno Bielawianka II Bielawa
STEP Tąpadła/Wiry Lechia II Dzierżoniów
Wierzbianka Wierzbna Piławianka Piława Górna

4 kolejka - 4-5 wrzesień 2021

Delta Słupice Piławianka Piława Górna
Lechia II Dzierżoniów Wierzbianka Wierzbna
Bielawianka II Bielawa STEP Tąpadła/Wiry
Koliber Uciechów Cukrownik/Polonia Pszenno
Polonia Ząbkowice Śląskie Klubokawiarnia Roztocznik
Kłos Lutomia Zryw Gola Świdnicka
Czarni Sieniawka LKS Marcinowice
Boxmet Piskorzów Zieloni Łagiewniki

5 kolejka - 11-12 wrzesień 2021

Zieloni Łagiewniki Delta Słupice
LKS Marcinowice Boxmet Piskorzów
Zryw Gola Świdnicka Czarni Sieniawka
Klubokawiarnia Roztocznik Kłos Lutomia
Cukrownik/Polonia Pszenno Polonia Ząbkowice Śląskie
STEP Tąpadła/Wiry Koliber Uciechów
Wierzbianka Wierzbna Bielawianka II Bielawa
Piławianka Piława Górna Lechia II Dzierżoniów

6 kolejka - 18-19 wrzesień 2021

Delta Słupice Lechia II Dzierżoniów
Bielawianka II Bielawa Piławianka Piława Górna
Koliber Uciechów Wierzbianka Wierzbna
Polonia Ząbkowice Śląskie STEP Tąpadła/Wiry
Kłos Lutomia Cukrownik/Polonia Pszenno
Czarni Sieniawka Klubokawiarnia Roztocznik
Boxmet Piskorzów Zryw Gola Świdnicka
Zieloni Łagiewniki LKS Marcinowice

7 kolejka - 25-26 wrzesień 2021

LKS Marcinowice Delta Słupice
Zryw Gola Świdnicka Zieloni Łagiewniki
Klubokawiarnia Roztocznik Boxmet Piskorzów
Cukrownik/Polonia Pszenno Czarni Sieniawka
STEP Tąpadła/Wiry Kłos Lutomia
Wierzbianka Wierzbna Polonia Ząbkowice Śląskie
Piławianka Piława Górna Koliber Uciechów
Lechia II Dzierżoniów Bielawianka II Bielawa

8 kolejka - 2-3 październik 2021

Delta Słupice Bielawianka II Bielawa
Koliber Uciechów Lechia II Dzierżoniów
Polonia Ząbkowice Śląskie Piławianka Piława Górna
Kłos Lutomia Wierzbianka Wierzbna
Czarni Sieniawka STEP Tąpadła/Wiry
Boxmet Piskorzów Cukrownik/Polonia Pszenno
Zieloni Łagiewniki Klubokawiarnia Roztocznik
LKS Marcinowice Zryw Gola Świdnicka

9 kolejka - 9-10 październik 2021

Zryw Gola Świdnicka Delta Słupice
Klubokawiarnia Roztocznik LKS Marcinowice
Cukrownik/Polonia Pszenno Zieloni Łagiewniki
STEP Tąpadła/Wiry Boxmet Piskorzów
Wierzbianka Wierzbna Czarni Sieniawka
Piławianka Piława Górna Kłos Lutomia
Lechia II Dzierżoniów Polonia Ząbkowice Śląskie
Bielawianka II Bielawa Koliber Uciechów

10 kolejka - 16-17 październik 2021

Delta Słupice Koliber Uciechów
Polonia Ząbkowice Śląskie Bielawianka II Bielawa
Kłos Lutomia Lechia II Dzierżoniów
Czarni Sieniawka Piławianka Piława Górna
Boxmet Piskorzów Wierzbianka Wierzbna
Zieloni Łagiewniki STEP Tąpadła/Wiry
LKS Marcinowice Cukrownik/Polonia Pszenno
Zryw Gola Świdnicka Klubokawiarnia Roztocznik

11 kolejka - 23-24 październik 2021

Klubokawiarnia Roztocznik Delta Słupice
Cukrownik/Polonia Pszenno Zryw Gola Świdnicka
STEP Tąpadła/Wiry LKS Marcinowice
Wierzbianka Wierzbna Zieloni Łagiewniki
Piławianka Piława Górna Boxmet Piskorzów
Lechia II Dzierżoniów Czarni Sieniawka
Bielawianka II Bielawa Kłos Lutomia
Koliber Uciechów Polonia Ząbkowice Śląskie

12 kolejka - 30-31 październik 2021

Delta Słupice Polonia Ząbkowice Śląskie
Kłos Lutomia Koliber Uciechów
Czarni Sieniawka Bielawianka II Bielawa
Boxmet Piskorzów Lechia II Dzierżoniów
Zieloni Łagiewniki Piławianka Piława Górna
LKS Marcinowice Wierzbianka Wierzbna
Zryw Gola Świdnicka STEP Tąpadła/Wiry
Klubokawiarnia Roztocznik Cukrownik/Polonia Pszenno

13 kolejka - 6-7 listopad 2021

Cukrownik/Polonia Pszenno Delta Słupice
STEP Tąpadła/Wiry Klubokawiarnia Roztocznik
Wierzbianka Wierzbna Zryw Gola Świdnicka
Piławianka Piława Górna LKS Marcinowice
Lechia II Dzierżoniów Zieloni Łagiewniki
Bielawianka II Bielawa Boxmet Piskorzów
Koliber Uciechów Czarni Sieniawka
Polonia Ząbkowice Śląskie Kłos Lutomia

14 kolejka - 11 listopad 2021

Delta Słupice Kłos Lutomia
Czarni Sieniawka Polonia Ząbkowice Śląskie
Boxmet Piskorzów Koliber Uciechów
Zieloni Łagiewniki Bielawianka II Bielawa
LKS Marcinowice Lechia II Dzierżoniów
Zryw Gola Świdnicka Piławianka Piława Górna
Klubokawiarnia Roztocznik Wierzbianka Wierzbna
Cukrownik/Polonia Pszenno STEP Tąpadła/Wiry

15 kolejka - 13-14 listopad 2021

STEP Tąpadła/Wiry Delta Słupice
Wierzbianka Wierzbna Cukrownik/Polonia Pszenno
Piławianka Piława Górna Klubokawiarnia Roztocznik
Lechia II Dzierżoniów Zryw Gola Świdnicka
Bielawianka II Bielawa LKS Marcinowice
Koliber Uciechów Zieloni Łagiewniki
Polonia Ząbkowice Śląskie Boxmet Piskorzów
Kłos Lutomia Czarni Sieniawka