JUNIORZY MŁODSI Z AWANSEM

Ostatnia kolejka II ligi dolnośląskiej nie była udana dla naszych juniorów młodszych. Tracąc bramkę w doliczonym czasie gry ulegli w Jeleniej Górze Karkonoszom 1:2. Przegrana spowodowała spadek naszego zespołu z pierwszego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek ligowych, ale mimo to już tydzień temu zespół zapewnił sobie awans do I ligi wojewódzkiej. Na prowadzenie wyprowadził nas Piotr Tomkiewicz w 67 minucie, ale końcówka należała do miejscowych. Do wyrównania doprowadził w 75 minucie Szymon Makowski egzekwując pewnie rzut karny, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Marcel Kosiorek. Mimo wszystko wielkie gratulacje dla zespołu prowadzonego przez Pawła Jędrowskiego, za bardzo udaną rundę i awans do wyższej klasy rozgrywkowej.