Komplet punktów w 13. kolejce

Z uśmiechem kończą sobotę zawodnicy Lechii. W 13. kolejce pokonujemy bowiem Sokół Marcinkowice 3:2 i przesuwamy się w tabeli na 6 miejsce.

Mecz rozpoczął się bardzo udanie dla naszej drużyny – już w 4. minucie, będący w świetnej formie, Ziółkowski trafił do bramki rywala. Do przerwy wynik nie zmienił się, a gra była bardzo wyrównana. Obie ekipy podeszły bardzo ambitnie do meczu i walka toczyła się w dużej mierze w środku boiska.

W drugiej połowie gra jeszcze bardziej się zaostrzyła, goście grali coraz bardziej siłowo. Na nic się to zdało, bo już w 56. minucie Ziółkowski ponownie wpisał się na listę strzelców lobując bramkarza Sokoła. Przyjezdni zdobyli bramkę kontaktową, jednak świetną odpowiedzą na to popisał się Słonecki, który trafił w samo okienko bramki zmieniając wynik na 3:1. Pod koniec meczu Sokół zdołał jeszcze raz trafić do naszej bramki, jednak na więcej nie starczyło już czasu i sobotnie spotkanie kończymy zwycięstwem 3:2.