Na remis z Orłem

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie 9. Kolejki IV Ligi pomiędzy Lechią Dzierżoniów a Orłem Ząbkowice Śląskie.

Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando gości. Orzeł otworzył wynik w 27. Minucie dzięki trafieniu Szymona Kuśnierza. W 37. Minucie Ząbkowiczanie podwyższyli na 2:0 i do szatni Lechici schodzili w nie najlepszych nastrojach.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Lechii. Przyniosło to spodziewany skutek i w 54. Minucie mieliśmy już wynik 1:2, dzięki bramce Dawida Ziółkowskiego. Lechia zdecydowanie naciskała na rywali i dzięki trafieniom Patryka Chrapka i Eltona wyszła na prowadzenia. Zaraz po bramce Eltona na 3:2, kolejny raz do naszej bramki trafił Kuśnierz i ustalił wynik spotkania na 3:3.

Po sobotnim spotkaniu Lechia zajmuje w tabeli 6. Miejsce z dorobkiem 16 punktów, tracąc do lidera 5 punktów.