Puchar Polski: Wysoka wygrana w Łagiewnikach

Lechia Dzierżoniów bardzo pewnie zwyciężyła we wczorajszym meczu z LKS Zieloni Łagiewniki 4:0. Tym samym Nasza drużyna awansowała do 1/4 Okręgowego Pucharu Polski.

Lechici podchodzili do meczu jako faworyci i dość szybko to udowodnili. Już w 6. minucie wynik spotkania otworzył Paweł Słonecki, które rozegrał świetne zawody. Lechia prowadziła grę i zdecydowanie dominowała na boisku, co przełożyło się na kolejne trafienia. W 40. minucie swoją drugą bramkę zdobył Słonecki, a cztery minuty później skompletował on klasycznego hat-tricka, potwierdzającym tym samym swoją wysoką formę.

W drugiej połowie Lechici nieco spuścili z tonu. Nie przeszkodziło to jednak w zdobyciu kolejnego trafienia. W 60. minucie wynik na 4:0 ustalił Mateusz Miazga.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski Nasza drużyna zmierzy się z drużyną Skałki Stolec. Mecz zostanie rozegrany  9.10.2019 o godzinie 16:00.