REMIS Z MARCINKOWICAMI

Niestety nie udało się trójkolorowym pokonać zespołu z Marcinkowic. Po mimo dużego naporu, szczególnie w drugiej połowie, spotkanie zakończyło się remisem 1:1 i stratą dwóch punktów. Relacja spotkania – minuta po minucie.

-2 minuta, goście bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie, wysoko podeszli i zdecydowanie zaatakowali. Mogli nas zaskoczyć, jednak na nasze szczęście wywalczyli tylko rzut rożny, po którym zagrożenie oddalili nasi obrońcy. Nie trwało to jednak długo i trójkolorowi zaczęli przejmować inicjatywę.

-6 minuta dobry strzał Zatwarnickiego lewą nogą przelatuje niedaleko spojenia bramki gości (Matlak Jakub).

-10 minuta, goście wyprowadzają bardzo dobry kontratak, który przynosi im prowadzenie. Strzelcem bramki Robert Sobieraj.

-13 minuta dobre podanie Galuby do Orłowskiego, jednak ten zostaje uprzedzony przez bramkarza gości.

-16 minuta rzut rożny egzekwuje Ostrowski, ale nic z tego nie wynika i goście zaczynają od bramki.

-20 minuta z rzutu wolnego Zatwarnicki, ale broni Matlak. Coraz większa dominacja trójkolorowych, ale wynik dalej na korzyść gości.

-28 minuta strata Rytki, na nasze szczęście zawodnik wychodzący na czystą pozycję jest na spalonym.

-35 minuta żółta kartką ukarany trener zespołu gości za krytykę decyzji sędziów.

-38 minuta rzut rożny mają goście, ale Oberc fatalnie dośrodkowuje.

-40 minuta tym razem to trójkolorowi dośrodkowują z rzutu rożnego, piłka trafi do Chlipały, jego strzał zostaje jednak zablokowany. Powstaje wielkie zamieszanie, a najprzytomniej zachowuje się Bogacz, który pakuje piłkę do bramki. Mamy remis 1:1.

-42 minuta strzela Galuba, ale bramkarz Matlak paruje piłkę na rzut rożny. Napór trójkolorowych trwa dalej, ale przed przerwa już nie udaje się wyjśc na prowadzenie.

Źle rozpoczynamy drugą połowę i w 47 minucie goście powinni wyjść na prowadzenie. Na nasze szczęście na posterunku Szady i wybija piłkę na rzut rożny w bardzo trudnej sytuacji.

-51 minuta po dośrodkowaniu Orłowskiego strzela głową Ciarkowski, ale pewnie broni Matlak.

-58 minuta napór trójkolorowych trwa, a goście szukają szans w kontratakach.

-60 minuta po faulu na Łazarowiczu sędzia dyktuje rzut wolny. Strzela Ciarkowski piłka ląduje na lewym słupku Matlaka, dobitkę Zatwarnickiego broni golkiper gości, a ponowna jego dobitka przelatuje nad poprzeczką. Chwilę później ponownie wielkie zamieszanie w polu karnym Sokoła, ale ponownie piłka nie ląduje w bramce.

-65 minuta dośrodkowanie Zatwarnickiego z rzutu rożnego, Łazarowicz strzela i fantastyczną interwencją popisuje się bramkarz gości. Przyjezdni zaczynają się bronić bardzo desperacko, co raz bliżej bramki, ale wynik dalej bez zmian.

-68 kolejny rzut rożny. Dośrodkowanie Zatwarnickiego zgrywa Chlipała, a strzał Ciarkowskiego przechodzi nad poprzeczką. Powinno być 2:1.

-85 minuta ponownie strzela Ciarkowski, ale ponownie niecelnie.

-86 minuta jedyna akcja po przerwie gości mogła przynieść im prowadzenie, ale po strzale głową piłka przechodzi obok naszej bramki.

Napór na bramkę Sokoła trwał do ostatnich minut spotkania, ale niestety obrona z Marcinkowic nie chciała popełniać dzisiaj błędów, a dodatkowo bardzo dobrze w bramce spisywał się golkiper przyjezdnych Jakub Matlak.