SZTAB SZKOLENIOWY

Najważniejszym celem w okresie przygotowawczym dla zarządu i trenera Pawła Sibika było skompletowanie dobrego sztabu szkoleniowego. Mimo wielu perturbacji udało się zatrudnić dwie bardzo kompetentne osoby. Pierwszą z nich to trener bramkarzy Marcin Kamieniarz.

Przygodę z piłką rozpoczynał w Lechii Dzierżoniów , gdzie przez kilka lat pod okiem Andreja Zabijakina uczył się rzemiosła bramkarskiego. W wieku 16 lat przeniósł się do Zagłębia Lubin i z juniorami tego klubu wywalczył tytuł mistrza Polski. Na przeszkodzie stanęły jednak warunki fizyczne i na poziomie ekstraklasy nie zagrał. Marcin ma wykształcenie wyższe o kierunku fizjoterapia oraz ukończył kurs UEFA B. W naszym klubie będzie odpowiadał za formę bramkarzy drużyny seniorów jak i juniorów. Drugą osobą , która uzupełnia sztab szkoleniowy to Daniel Mularczyk.

Jest trenerem przygotowania motorycznego, funkcjonalnego i siłowego. Prowadzi własną siłownię MULAR GYM w Piławie Górnej. Specjalizuje się w masażu powięziowym , sportowym oraz izometrycznym. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski Mens Physique 2017 i vicemistrzem Polski z roku 2018 w trójboju Siłowym Klasycznym . W klubie będzie pełnił rolę fizjoterapeuty oraz trenera przygotowania funkcjonalnego i siłowego. Witamy na pokładzie.