W Bardzie zgodnie z planem

We wczorajszym spotkaniu drugiej rundy Pucharu Polski Lechia pokonała 2:1 Unię Bardo. Być może gra Trójkolorowych nie była imponująca, jednak najważniejsze, że plan został zrealizowany i zagramy w kolejnej rundzie.

Spotkanie z Unią można uznać za wyrównanie. Każda ze stron miała momenty, w których dominowała na boisku i miała okazje, by ustalić wynik na swoją korzyść. Ta sztuka jednak lepiej wyszła Lechii i to nasi zawodnicy okazali się skuteczniejsi w tym spotkaniu. Wynik spotkania w 41 minucie otworzył Piotr Pietkiewicz skutecznie wykonując rzut karny, podyktowany po faulu na Eltonie. Dwie minuty później mieliśmy jednak już 1:1, po imponującym uderzeniu Mateusza Łaszczewskiego. We wczorajszym spotkaniu na szczęście nie powtórzyła się historia z Nowej Rudy i Lechia wyszła mocno skoncentrowana na drugą połowę. Efektem było celne trafienie Eltona w 52 minucie po bardzo dobrym podaniu Grzegorza Borowego.

Skład: Spaleniak, Słonecki (9′ Miazga), Korkuś, Chrapek, Kierkiewicz, Pietkiewicz, Audi (63′ Domaradzki), Majewski (79′ Ziółkowski), Knyrek (70′ Uszczyk), Borowy, Elton (71′ Brzezicki)

Fot. Karol Fester, Źródło: facebook.com/UniaBardo