WYGRYWAMY Z ORŁEM LUBAWKA

Trójkolorowi bardzo kiepsko rozpoczęli to spotkanie i już w 8 minucie przegrywali 0:1. Stracona bramka podziałała motywująco na nasz zespół i po kolejnych 10 minutach gry było 1:1. Do remisu doprowadził strzałem głową Bartosz Rzepski. Na prowadzenie trójkolorowych wyprowadził w 32 minucie Elton, a dwie minuty później wynik poprawił ponownie Rzepski. Gdy w 47 minucie Marcin Orłowski zdobył czwarta bramkę dla Lechii, losy tego spotkania zostały rozstrzygnięte. Po tej bramce goście stracili jakąkolwiek chęć do gry, poza bramkarzem Jaroszewskim, który kilkakrotnie uchronił gości od utraty kolejnych bramek. Dwukrotnie jednak nie był w stanie skutecznie interweniować, a kolejne gole zdobyli zmiennicy – Dawid Dawidziak i Jakub Kaczmarek.
Lechia Dzierżoniów – Spaleniak – Korzeniowski (74′ Ziółkowski), Łazarowicz, Chrapek, Knyrek – Zatwarnicki (46′ Majewski), Miazga (66′ Dawidziak), Chlipała (74′ Sztuka), Rzepski (66′ Rudnicki) – Elton (74′ Kaczmarek), Orłowski.